Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
В Україні вже 1,194 млн випадків COVID-19, за добу - 2 516

В Україні вже 1,194 млн випадків COVID-19, за добу - 2 516

25 січня 2021, 04:11  •  20021 перегляди
Нафта Brent впала в ціні до 55,37 дол. за барель

Нафта Brent впала в ціні до 55,37 дол. за барель

25 січня 2021, 04:10  •  11485 перегляди
Кулеба про Навального: Ворог мого ворога - мій друг

Кулеба про Навального: Ворог мого ворога - мій друг

25 січня 2021, 04:00  •  21652 перегляди
Українські футбольні клуби здобули три перемоги в рамках зимових зборів

Українські футбольні клуби здобули три перемоги в рамках зимових зборів

25 січня 2021, 03:44  •  19749 перегляди
ООС: бойовики п'ять разів порушили "режим тиші"

ООС: бойовики п'ять разів порушили "режим тиші"

25 січня 2021, 03:34  •  12023 перегляди
"Британський" штам коронавірусу виявили у Словенії

"Британський" штам коронавірусу виявили у Словенії

25 січня 2021, 03:18  •  14745 перегляди
Вибух газової труби в Китаї призвів до загибелі двох людей

Вибух газової труби в Китаї призвів до загибелі двох людей

25 січня 2021, 03:09  •  13250 перегляди
БК "Запоріжжя" завоював третю поспіль звитягу в Суперлізі

БК "Запоріжжя" завоював третю поспіль звитягу в Суперлізі

25 січня 2021, 02:46  •  12309 перегляди
На 25 січня встановлено ціну на банківські метали

На 25 січня встановлено ціну на банківські метали

25 січня 2021, 02:23  •  20261 перегляди
Офіційний курс гривні встановлено на рівні 28,16 грн/долар

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 28,16 грн/долар

25 січня 2021, 02:15  •  13508 перегляди

В Україні вже 1,194 млн випадків COVID-19, за добу - 2 516

В Україні зафіксовано вже 1,194 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19, добовий приріст, за 24 січня - найменший з початку року - 2,5 тисячі. При цьому вже третій тиждень поспіль за добу людей одужує більше, ніж захворіло. Про це повідомляє УНН з посиланням на повідомлення міністра охорони здоров’я України Максима Степанова у Facebook.

Суспільство • 25 січня 2021, 04:11  •  20021 перегляди
В Україні вже 1,194 млн випадків COVID-19, за добу - 2 516

Нафта Brent впала в ціні до 55,37 дол. за барель

Ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у березні у понеділок зранку під час торгів впали в ціні до 55,37 долара за барель, передає УНН з посиланням на дані Bloomberg.

Економіка • 25 січня 2021, 04:10  •  11485 перегляди
Нафта Brent впала в ціні до 55,37 дол. за барель

Кулеба про Навального: Ворог мого ворога - мій друг

Голова Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував протести у Росії. Коментуючи затримання опозиціонера Олексія Навального, який на думку міністра є уособленням протестів, очільник МЗС промовив приказку “ворог мого ворога — мій друг”. Про це Кулеба сказав в ефірі одного з українських телеканалів, передає УНН.

Політика • 25 січня 2021, 04:00  •  21652 перегляди
Кулеба про Навального: Ворог мого ворога - мій друг

Українські футбольні клуби здобули три перемоги в рамках зимових зборів

Українські футбольні клуби черговими спарингами продовжили процес підготовки до відновлення Української Прем'єр-ліги, передає УНН з посиланням на сайти команд.

Спорт • 25 січня 2021, 03:44  •  19749 перегляди
Українські футбольні клуби здобули три перемоги в рамках зимових зборів

ООС: бойовики п'ять разів порушили "режим тиші"

Минулої доби, 24 січня, бойовики п’ять разів порушили “режим тиші” на Донбасі. Попри це, під час ранкового зведення у штабі ООС повідомили, що ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою, інформує УНН.

Суспільство • 25 січня 2021, 03:34  •  12023 перегляди
ООС: бойовики п'ять разів порушили "режим тиші"

"Британський" штам коронавірусу виявили у Словенії

Влада Словенії виявила перший випадок зараження "британським" штамом коронавірусу, інфікованим виявився громадянин невизнаного Україною Косова, що прибув в країну з Бельгії. Про це в неділю на пресконференції заявив прем'єр-міністр республіки Янез Янша, передає УНН.

Новини Світу • 25 січня 2021, 03:18  •  14745 перегляди
"Британський" штам коронавірусу виявили у Словенії

Вибух газової труби в Китаї призвів до загибелі двох людей

Підтверджено загибель трьох осіб, які раніше вважалися зниклими без вісті в результаті вибуху газової труби в місті Далянь північно-східної китайської провінції Ляонін. Про це повідомляє в понеділок інформаційний ресурс Thepaper.cn з посиланням на місцеву владу, передає УНН.

Новини Світу • 25 січня 2021, 03:09  •  13250 перегляди
Вибух газової труби в Китаї призвів до загибелі двох людей

БК "Запоріжжя" завоював третю поспіль звитягу в Суперлізі

БК "Запоріжжя" у другому домашньому матчі тижня приймав "Харківських Соколів", інформує УНН з посиланням на сайт ФБУ.

Спорт • 25 січня 2021, 02:46  •  12309 перегляди
БК "Запоріжжя" завоював третю поспіль звитягу в Суперлізі

На 25 січня встановлено ціну на банківські метали

Національний банк України на 25 січня 2021 року встановив офіційний курс банківських металів, повідомляє УНН із посиланням на сайт НБУ.

Економіка • 25 січня 2021, 02:23  •  20261 перегляди
На 25 січня встановлено ціну на банківські метали

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 28,16 грн/долар

Станом на 25 січня 2021 року офіційний курс гривні встановлений на рівні 28,16 грн/дол. , передає УНН з посиланням на сайт Національного банку України.

Економіка • 25 січня 2021, 02:15  •  13508 перегляди
Офіційний курс гривні встановлено на рівні 28,16 грн/долар