Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Новини по темi
Небезпечний лід: на Черкащині втопилося 3 рибалок, серед них - дитина

Небезпечний лід: на Черкащині втопилося 3 рибалок, серед них - дитина

25 січня 2021, 05:30  •  20528 перегляди
Фракція "слуг" із Зеленським: канабісу не буде, буде Вітренко

Фракція "слуг" із Зеленським: канабісу не буде, буде Вітренко

25 січня 2021, 05:19  •  43727 перегляди
У МОЗ підбили "ковідний" підсумок за тиждень: локдаун приніс свої "плоди"

У МОЗ підбили "ковідний" підсумок за тиждень: локдаун приніс свої "плоди"

25 січня 2021, 05:11  •  14465 перегляди
МОЗ назвало регіони-лідери за добовим приростом випадків COVID-19

МОЗ назвало регіони-лідери за добовим приростом випадків COVID-19

25 січня 2021, 04:59  •  14434 перегляди
Політичний понеділок: засідання ПАРЄ, у Раді обговорять кнопкодавство, а “слуги” чекають на Зеленського

Політичний понеділок: засідання ПАРЄ, у Раді обговорять кнопкодавство, а “слуги” чекають на Зеленського

25 січня 2021, 04:54  •  14268 перегляди
Дощ зі снігом та до 11° тепла: прогноз погоди на сьогодні

Дощ зі снігом та до 11° тепла: прогноз погоди на сьогодні

25 січня 2021, 04:44  •  10909 перегляди
У Києві зранку помітні ускладнення руху через затори

У Києві зранку помітні ускладнення руху через затори

25 січня 2021, 04:33  •  14258 перегляди
В Україні вже 1,194 млн випадків COVID-19, за добу - 2 516

В Україні вже 1,194 млн випадків COVID-19, за добу - 2 516

25 січня 2021, 04:11  •  20049 перегляди
Нафта Brent впала в ціні до 55,37 дол. за барель

Нафта Brent впала в ціні до 55,37 дол. за барель

25 січня 2021, 04:10  •  11522 перегляди
Кулеба про Навального: Ворог мого ворога - мій друг

Кулеба про Навального: Ворог мого ворога - мій друг

25 січня 2021, 04:00  •  21684 перегляди

Небезпечний лід: на Черкащині втопилося 3 рибалок, серед них - дитина

У Канівському районі під час риболовлі втопилися 3 особи, в тому числі дитина - пошукові роботи тривають. Про це УНН повідомляє із посиланням на пресслужбу ДСНС.

Кримінал та НП • 25 січня 2021, 05:30  •  20528 перегляди
Небезпечний лід: на Черкащині втопилося 3 рибалок, серед них - дитина

Фракція "слуг" із Зеленським: канабісу не буде, буде Вітренко

На засіданні парламентської фракції “Слуга народу” питання про легалізацію медичного канабісу порушувати не будуть, зате обговорять призначення Юрія Вітренка міністром енергетики. Про це кореспонденту УНН сказав народний депутат України (фракція “Слуга народу”) Олексій Устенко.

Політика • 25 січня 2021, 05:19  •  43727 перегляди
Фракція "слуг" із Зеленським: канабісу не буде, буде Вітренко

У МОЗ підбили "ковідний" підсумок за тиждень: локдаун приніс свої "плоди"

Протягом минулого тижня в Україні було виявлено понад 30 тисяч хворих на коронавірусну хворобу COVID-19, що на близько 14 тисяч менше (або на понад 53%), аніж тижнем раніше. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, інформує УНН.

Суспільство • 25 січня 2021, 05:11  •  14465 перегляди
У МОЗ підбили "ковідний" підсумок за тиждень: локдаун приніс свої "плоди"

МОЗ назвало регіони-лідери за добовим приростом випадків COVID-19

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків COVID-19 зареєстрована у Запорізькій, Івано-Франківській та Одеській областях. Про це повідомляє УНН з посиланням на повідомлення міністра охорони здоров’я України Максима Степанова у Facebook.

Суспільство • 25 січня 2021, 04:59  •  14434 перегляди
МОЗ назвало регіони-лідери за добовим приростом випадків COVID-19

Політичний понеділок: засідання ПАРЄ, у Раді обговорять кнопкодавство, а “слуги” чекають на Зеленського

Початок цього тижня обіцяє бути насиченим на політичні події. Так, сьогодні перший пленарний тиждень парламенту у новому році розпочнеться з наради голів фракцій зі спікером Дмитром Разумковим, у Страсбурзі розпочне роботу ПАРЄ, а ввечері фракція “Слуга народу” збереться на засідання, де очікує на приїзд Президента Володимира Зеленського, інформує УНН.

Політика • 25 січня 2021, 04:54  •  14268 перегляди
Політичний понеділок: засідання ПАРЄ, у Раді обговорять кнопкодавство, а “слуги” чекають на Зеленського

Дощ зі снігом та до 11° тепла: прогноз погоди на сьогодні

По Україні сьогодні очікується дощ і мокрий сніг, температура вдень триматиметься "плюсова", на крайному півдні доходитиме до 11 градусів тепла. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Укргідрометцентру.

Суспільство • 25 січня 2021, 04:44  •  10909 перегляди
Дощ зі снігом та до 11° тепла: прогноз погоди на сьогодні

У Києві зранку помітні ускладнення руху через затори

Станом на 8:10 у Києві помітне значне ускладнення руху транспорту. Про це свідчать дані онлайн-сервісу Google Maps, передає УНН.

Суспільство • 25 січня 2021, 04:33  •  14258 перегляди
У Києві зранку помітні ускладнення руху через затори

В Україні вже 1,194 млн випадків COVID-19, за добу - 2 516

В Україні зафіксовано вже 1,194 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19, добовий приріст, за 24 січня - найменший з початку року - 2,5 тисячі. При цьому вже третій тиждень поспіль за добу людей одужує більше, ніж захворіло. Про це повідомляє УНН з посиланням на повідомлення міністра охорони здоров’я України Максима Степанова у Facebook.

Суспільство • 25 січня 2021, 04:11  •  20049 перегляди
В Україні вже 1,194 млн випадків COVID-19, за добу - 2 516

Нафта Brent впала в ціні до 55,37 дол. за барель

Ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у березні у понеділок зранку під час торгів впали в ціні до 55,37 долара за барель, передає УНН з посиланням на дані Bloomberg.

Економіка • 25 січня 2021, 04:10  •  11522 перегляди
Нафта Brent впала в ціні до 55,37 дол. за барель

Кулеба про Навального: Ворог мого ворога - мій друг

Голова Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував протести у Росії. Коментуючи затримання опозиціонера Олексія Навального, який на думку міністра є уособленням протестів, очільник МЗС промовив приказку “ворог мого ворога — мій друг”. Про це Кулеба сказав в ефірі одного з українських телеканалів, передає УНН.

Політика • 25 січня 2021, 04:00  •  21684 перегляди
Кулеба про Навального: Ворог мого ворога - мій друг