14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
35775

Нижче Росії та Вірменії: Україна опинилася в середині рейтингу інноваційного потенціалу країн світу

Нижче Росії та Вірменії: Україна опинилася в середині рейтингу інноваційного потенціалу країн світу

КИЇВ. 2 лютого. УНН. Серед 134 країн світу, Україна займає 64 місце в рейтингу, який відображає інноваційний і технологічний потенціал країн світу. Про це під час публічного обговорення проекту Національної економічної стратегії-2030 заявив виконавчий директор Центру економічного відновлення, радник Прем'єр-міністра України Кирило Криволап, інформує УНН.

Цитата:

“Вцілому по індексу мережевої готовності, то він у нас фактично середній — це 64 місце зі 134, але ми в ньому постійно зростаємо. Хоча ми поступаємося країнам ЄС та навіть деяким країнам пострадянського простору”, - заявив Крилопап.

Деталі

“Індекс мережевої готовності” (Networked Readiness Index) відображає інноваційний і технологічний потенціал країн світу, а також можливості їх розвитку у сфері високих технологій та цифрової економіки.

Лідирує в даному рейтингу Швеція. Натомість, США та Німеччина розмістилися на 8 та 9 сходинках, відповідно. Серед країн колишнього СРСР найвищу позицію займає Естонія — 23 місце. Росія — 48, Вірменія — 55, Казахстан — 56.

“Індекс мережевої готовності” складається з чотирьох окремих складових:

1.Доступ до технологій та інтернет-інфраструктури. Цей рівень відповідає за наявність цифрових інфраструктур, їх якість та орієнтованість на нові технології.

У цьому рейтингу наша країна на 62 місці із 134 держав.

2. Використання технологій громадянами, бізнесом та державою. Наступним кроком є використання цифрових технологій громадянами задля підвищення продуктивності, досягнення певних соціальних та комерційних цілей.

У цьому рейтингу наша країна на 65 місці із 134 держав.

3. Регулювання та управління сферою технологій. Рівень відповідає за оцінку державної спроможності правовому регулюванні та підвищенні довіри до цифрових технологій.

У цьому рейтингу наша країна на 58 місці із 134 держав.

4. Вплив технологій на економіку та якість життя. Цей рівень визначає, на скільки цифрові технології впливають на повсякденне життя громадян, їх якість життя, ведення бізнесу.

У цьому рейтингу наша країна на 79 місці із 134 держав.

Доповнення

У кінці минулого року, Михайло Федоров презентував 100 перемог Мінцифри за 2020 рік та анонсував масштабні Національні проекти.кт

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram