Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Четвер, 05 серпня 2021 19:56
Новини: Політика
71565

Рада зробила крок до розширення кола осіб, які можуть претендувати на держслужбу

Рада зробила крок до розширення кола осіб, які можуть претендувати на держслужбу

КИЇВ. 5 лютого. УНН. Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект №4361 щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу. Відповідне рішення підтримали 268 народних депутати України, передає кореспондент УНН.

Цитата:

“Вказаним законопроектом пропонується внести зміни до ч.2 ст. 20 Закону України "Про державну службу", яким розширюється коло осіб, які можуть претендувати на державну службу шляхом надання можливості особам, які мають підтверджену в установлений законом спосіб високу кваліфікацію, брати участь в доборі на посади державної служби”, - пояснив один з ініціаторів законопроекту, нардеп від “Слуги народу” Ігор Фріс.

Деталі

Метою даного проекту, згідно з пояснювальною запискою, є надання доступу до державної служби категоріям громадян, які відповідають високим кваліфікаційним вимогам і, разом з тим, позбавлені можливості брати участь у конкурсі на посади держслужбовців.

Законопроектом пропонується внести відповідні зміни до закону та надати можливість особам, які займаються адвокатською, нотаріальною діяльністю, діяльністю арбітражних керуючих не менше певного визначеного строку, встановленого в залежності від категорії посад державної служби, мати право претендувати на зайняття посади державної служби.

Що було раніше

Напередодні Рада схвалила за основу законопроект щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram