Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
37020

Головний санлікар прокоментував провал інформаційної кампанії на підтримку вакцин від "ковід"

Головний санлікар прокоментував провал інформаційної кампанії на підтримку вакцин від "ковід"

Віктор Ляшко

КИЇВ. 23 лютого. УНН. Під час сьогоднішньої пресконференції в Києві Головному санітарному лікарю Віктору Ляшко довелося прокоментувати провал інформаційної кампанії на підтримку вакцинації від COVID-19, повідомляє УНН.

Питання було адресовано Ляшку, оскільки його зона відповідальності як головного санлікаря - епідблагополуччя населення і реалізація державної політики у цій сфері. Всупереч розхожій думці, Ляшко не вважає кампанію провалом, а в якості аргументів призводить охоплення щепленнями від хвороб, які пов'язані з COVID-19 за 2020 рік.

Цитата

"Рівні охоплення плановими щепленнями в 2020 році кращі за останні 5 років, цього вдалося досягти завдяки тому, що ми чітко і якісно планували кампанії імунопрофілактики. Я думаю, що ми забезпечимо проведення вакцинації проти COVID-19 з високими показниками охоплення", - говорить Ляшко.

Деталі

Про те, що кампанія на підтримку вакцин від COVID-19 провалена неодноразово помічали оглядачі.

"Не ведеться і інформаційна кампанія на підтримку вакцинації. Влада лише оголосила, що вона буде безкоштовною. Хоча це теж не факт: з появою безкоштовної вакцини в країні обов'язково знайдуться і ті, хто захоче на ній заробити.
Завдання держави - забезпечити людей вакциною і організувати масову імунізацію", - писало видання Deutsche Welle в лютому.

Подібні зауваження підтверджуються і цифрами. На кінець листопада 40% українців не готові були вакцинуватися від COVID-19, навіть безкоштовно.

Немає довіри до вакцин і з боку медиків. Вони не впевнені у здатності вакцини захистити їх від COVID-19 і скаржаться на низьку поінформованість.

"Я не буду робити щеплення, оскільки не впевнена, що вакцина зможе мене захистити від різних штамів вірусу", - говорить медсестра одного з медичних закладів столиці.

Актуально по темі

За словами Ляшка, масова вакцинація в Україні почнеться вже завтра, 24 лютого. На першому етапі будуть працювати тільки мобільні бригади. Робити щеплення будуть "оксфордською вакциною" AstraZeneca, отриманою вранці 23 лютого.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram