Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
54045

Уряд збільшив розмір максимальної компенсації бізнесу

Уряд збільшив розмір максимальної компенсації бізнесу

Денис Шмигаль

КИЇВ. 24 лютого. УНН. Кабінет Міністрів України на засіданні в середу схвалив внесення змін до Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва. Рішення спрямоване на підтримку бізнесу та на подальший розвиток програми пільгових кредитів "5-7-9", передає УНН з посиланням на пресслужбу КМУ.

Цитата:

"Відтепер максимальна допомога-компенсація від держави для тих, хто отримав кредит минулого року, буде складати не 200 тисяч євро, а 400 тисяч євро. Це черговий крок до "дешевих грошей", які були недоступні малому та середньому бізнесу всі останні роки в Україні. Наше рішення також особливо важливе з огляду на коронакризу, яка несе додаткову невизначеність та витрати для підприємців. Тому сьогодні уряд підставляє плече українському бізнесу і в час кризи збільшує відповідну підтримку", — зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Деталі

Як зазначив у Facebook представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Василь Мокан, документом пропонується внести до Порядку надання фінансової державної підтримки суб'єктам малого та середнього підприємництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2020 No 28 зміни, згідно з якими на період карантину та протягом 6 місяців після його скасування значення критерію допустимого розміру державної допомоги суб'єкту підприємництва, разом з учасниками групи пов'язаних з ним контрагентів для отримання державної підтримки згідно з Порядком, встановлюється на рівні, що не перевищує суму 400 тис. євро.

"Документ розроблено з метою підтримки малого та середнього підприємництва в період карантину шляхом удосконалення програми державної підтримки "Доступні кредити 5-7-9%", створення підгрунтя для його відновлення у посткарантинний період", - зазначив він.

Що було раніше

Як повідомляв УНН, наприкінці грудня уряд вніс зміни до державної програми “Доступні кредити 5-7-9”, якими запропоновано низку заходів, направлених на додаткову підтримку малого та середнього бізнесу в умовах карантину.

Джерело: УНН