Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
28560

Укрзалізниця призупиняє продаж квитків до Прикарпаття

Укрзалізниця призупиняє продаж квитків до Прикарпаття

КИЇВ. 24 лютого. УНН. У зв’язку з карантинними обмеженнями Укрзалізниця з 26 лютого призупиняє продаж квитків на поїзди, що прямують до Івано-Франківщини та зворотно. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

Цитата:

"Реагуючи на епідеміологічну ситуацію, що склалася в Івано-Франківській області, Укрзалізниця з 00 год. 00 хв. 26 лютого до 12 березня 2021 року призупиняє продаж квитків у напрямку населених пунктів Івано-Франківщини та у зворотному напрямку. Продаж проїзних документів буде відновлено відразу після поліпшення епідеміологічної ситуації в регіоні", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що для пасажирів, які придбали квитки раніше, Укрзалізниця разом із Міністерством інфраструктури України опрацьовує механізм, який дасть змогу пасажирам безпечно дістатися місць призначення.

"Водночас Укрзалізниця розширює можливості для повернення квитків: пасажири, які через карантинні обставини будуть змушені змінити свої плани, зможуть зручно та безпечно повернути квитки у будь-якій залізничній касі країни, при цьому їм буде відшкодовано повну вартість квитка. Повернути квитки можна упродовж 30 днів, починаючи з 26 лютого", - зазначається в повідомленні.

Також зауважують, що 24 – 25 лютого всі поїзди прямуватимуть за розкладом. У продажу наявні ще понад 4000 квитків на 15 рейсів з Івано-Франківщини й за потреби будуть надані додаткові вагони, щоб дати змогу максимально безпечно покинути регіон тим, хто вже запланував подорож. А пасажирам, які планують поїздки в гори, пропонуються альтернативні маршрути до станцій Ясіня, Кваси, Рахів, Воловець, Сколе, Славсько. Зокрема, нагадується про подовження курсування швидкісного "Лижного експресу" № 745 до Славська з можливістю придбання квитків через чат-бот Укрзалізниці.

Доповнення

В Івано-Франківській області запроваджено червоний рівень епідемічної небезпеки. З 26 лютого буде заборонена посадка та висадка пасажирів.

22 лютого в області було розгорнуто мобільний госпіталь ДСНС для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Госпіталь повністю готовий для прийому хворих.

Джерело: УНН