Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
47085

Інновації у сільському господарстві підвищують врожайність і протистоять змінам клімату - Івченко

Інновації у сільському господарстві підвищують врожайність і протистоять змінам клімату - Івченко

Вадим Івченко

КИЇВ. 27 лютого. УНН. Впровадження інноваційних технологій у сільське господарство України підвищить врожайність і допоможе протистояти незворотним зміни клімату - найбільшій загрозі, з якою у даний час стикається людство. Про це в своєму матеріалі пише член аграрного комітету народний депутат Вадим Івченко.

Цитата

"Для поновлення сільськогосподарської інфраструктури країни і підвищення врожайності близько 15% компаній почали активно впроваджувати сільськогосподарські інновації, купуючи рішення як зарубіжних, так і вітчизняних технологічних стартапів. Багато також розробляють власні рішення, і, за даними асоціації AgTech Ukraine, кількість сільськогосподарських стартапів в Україні зросла до більш ніж 80", - пише Івченко.

Деталі

Він вважає, що саме впровадження інновацій допоможе не тільки Україні, але і всьому світу в протистоянні незворотним змінам клімату, викликаним стрімким демографічним зростанням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна як аграрна наддержава: нардеп Івченко про біопаливо з кукурудзи, боротьбу за маленького фермера і плани на міністерське крісло

"Всі ці досягнення відбуваються якраз вчасно, щоб протистояти найбільшій загрозі, з якою в даний час стикається людство (...) - потенційній незворотній зміні клімату. За прогнозами до 2050 року, всього за 30 коротких років, населення світу збільшиться до такого розміру, що для того, щоб його прогодувати буде потрібно на 70% більше їжі. Цей демографічний вибух посилюється екологічними змінами у сільському господарстві, оскільки кількість сільськогосподарських земель щорічно зменшується. Забруднення грунту важкими металами, радіоактивними відходами та пестицидами загрожує біорізноманіттю, знижує якість продуктів харчування і здійснює негативний вплив на здоров'я людини", - наголошує нардеп.

Тому перехід на відновлювані екологічні джерела енергії, а також повсюдне впровадження інноваційних технологій є, в тому числі ключем до майбутнього процвітання України як аграрної наддержави, вважає Вадим Івченко.

Доповнення

Нагадаємо, раніше нардеп Івченко розповів про прогрес України у виробництві біогазу та його перспективи.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram