Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
26205

Цифровізація українців: уряд схвалив концепцію розвитку цифрових компетентностей до 2025 року

Цифровізація українців: уряд схвалив концепцію розвитку цифрових компетентностей до 2025 року

КИЇВ. 3 березня. УНН. Кабінет міністрів України схвалив Концепцію розвитку цифрових компетентностей до 2025 року та затвердив план заходів з її реалізації. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Міністерства цифрової трансформації України.

Цитата:

"3 березня 2021 року Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням схвалив Концепцію розвитку цифрових компетентностей і затвердив план заходів щодо її реалізації", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що реалізація Концепції дозволить підвищити конкурентоспроможність на ринку праці, надасть можливості для безперервного навчання, подарує комфорт проживання в цифровій країні, підвищить рівень доступності до державних послуг, зменшить ризики небезпек під час користування Інтернетом.

Також зазначається, що Концепція дозволить залучати більш кваліфіковану робочу силу, з точки зору володіння цифровими навичками, підвищить продуктивність і ефективність бізнес-процесів у компаніях, дозволить бути конкурентоспроможними.

"Це синхронізує основні поняття та вимоги в рамках цифрових компетентностей з європейськими стандартами, модернізує процеси державного управління, зменшить цифровий розрив та гармонізує національний цифровий ринок з Європейським Союзом, прискорить впровадження інструментів електронної демократії та електронного урядування", - повідомляє Мінцифри.

Окрім того, у середньостроковій перспективі Мінцифри очікує підвищення позиції України в таких міжнародних рейтингах, як Індекс глобальної конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму за показником "Цифрові навички серед активного населення" та Індекс цифрової економіки і суспільства (DESI).

Так, стратегічна ціль Мінцифри — навчити 6 млн українців цифрової грамотності за три роки. Для цього Мінцифри запустило в 2020 році національну онлайн-платформу "Дія. Цифрова освіта".

Доповнення

Віце-прем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час онлайн-презентації розповів про 100 цифрових перемог Мінцифри у 2020 році.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram