Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
53190

Корабель Ілона Маска для польоту на Марс десятий раз провалив випробування

Корабель Ілона Маска для польоту на Марс десятий раз провалив випробування

КИЇВ. 3 березня. УНН. Американська компанія SpaceX не змогла провести випробування багаторазового корабля Starship для польоту на Марс. Це вже десятий прототип корабля Starship, який випробовує компанія Ілона Маска. Випробування прототипу Starship транслювалися в YouTube, пише УНН.

Деталі

Прототип корабля мав здійснити скачок на 10 кілометрів з майданчика SpaceX, який розташований в штаті Техас, але двигуни не стартували. Після завершення зворотного відліку двигуни корабля випустили велику хмару диму, але полум'я не було і ракета залишилася на місці.

Компанія планує перевірити двигуни, але сьогодні повторний запуск навряд відбудеться.

Розроблений компанією Ілона Маска корабель Starship буде призначений для польотів на Марс та Місяць. Він розрахований на 100 астронавтів.

Пізніше представник команди SpaceX заявив, що через дві години компанія планує знову спробувати запустити прототип корабля Starship. Перший запуск було екстрено скасовано відразу після запуску двигунів.

Як повідомляв раніше УНН, попередній протопив Starship вибухнув під час посадки. Однак йому все ж вдалося піднятися на висоту 10 тисяч кілометрів.

Джерело: УНН