Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
48345

Розробник: український тест може довести ефективність будь-якої вакцини від COVID-19

Розробник: український тест може довести ефективність будь-якої вакцини від COVID-19

КИЇВ. 15 березня. УНН. Новий український тест на поствакцинальний імунітет може визначити ефективність будь-якої існуючої на ринку вакцини. Він відрізняється від інших ІФА-тестів на антитіла тим, що може обчислювати конкретно нейтралізуючі антитіла, що і є параметром ефективності вакцини. Про те, на якій стадії знаходиться валідація розробки і чому найближчим часом він стане найбільш затребуваним в країні УНН розповів головний технолог компанії і один з розробників "Діапроф-Мед" Андрій Горлов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тест, що скоро знадобиться кожному: чотири питання, на які відповість аналіз на поствакцинний імунітет

Цитата

“Ми запропонували свій тест для проведення валідації в зовнішніх лабораторіях, щоб вони змогли неупереджено визначити його діагностичну значимість. Але, звичайно ж, ми розуміємо, що вакцин зараз на ринку є вже не мало, і найважливішим параметром є їхня ефективність. Ключ — це розуміти, наскільки ця вакцина дозволяє вироблятися саме нейтралізуючим антитілам, які будуть захищати людину від інфікування коронавірусом. Саме їх може методом ІФА в крові визначити наш новий тест”, — розповів Горлов.

Деталі

Розробник пояснив, що серед усіх антитіл лише нейтралізуючі мають головну важливість і цінність.

“Тільки нейтралізуючі антитіла можуть перешкоджати проникненню вірусу в клітину, тоді як антитіла можуть бути загальними, але не надавати нейтралізуючого ефекту. Тобто вони визначаються, але не захищають людину в достатній мірі від інфікування”, — роз’яснив Горлов.

доповнення

Нагадаємо, раніше інфекціоністка пояснила, як тести на поствакцинальний імунітет зможуть визначати мутації коронавірусу щодо антитіл.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram