Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
32400

Верещук назвала безвідповідальним спам поправок до земельного закону

Верещук назвала безвідповідальним спам поправок до земельного закону

Ірина Верещук

КИЇВ. 18 березня. УНН. Народний депутат від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук заявила, що кількість поправок до земельного закону, які були прийняті – це безвідповідально та політично безграмотно, передає УНН.

Цитата:

"Бачу багато політики і мало конструктиву, а хотілося б навпаки, менше політики, а більше конструктиву. Ми зараз знову заходимо в гостру фазу, ви бачите - ймовірна ескалація на Сході, Росія шантажує, Росія провокує, вчорашнє засідання ТКГ, коли дійсно ми не змогли продовжувати засідання, ми бачимо, що відбувається навколо і сьогодні так зловживати і користуватись своїм правом вносити поправки і спокійно, наче у нас є багато часу для суспільства і для вирішення ситуації по суті розглядати їх, я вважаю, що це безвідповідально і політично безграмотно", - сказала вона.

Доповнення

Верховна Рада на засіданні 16 березня дві з половиною години розглядала поправки до проекту закону № 2194 щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин. До зазначеного законопроекту для підготовки його до другого читання та повторного другого читання надійшло 3128 пропозицій та поправок. Комітет з питань аграрної та земельної політики запропонував врахувати 748 пропозицій. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram