Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
56535

Шкарлет пояснив, чому Міносвіти скасувало ДПА для школярів 4-го та 9-го класів

Шкарлет пояснив, чому Міносвіти скасувало ДПА для школярів 4-го та 9-го класів

Сергій Шкарлет

КИЇВ. 19 березня. УНН. Державну підсумкову атестацію для школярів 4 та 9 класів скасували, тому що під час адаптивного карантину в Україні не всі діти навчались у рівних умовах. Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет під час години запитань до уряду, передає кореспондент УНН.

Цитата:

“ДПА у 4 і 9 класах дійсно скасовано, щоб поставити у рівні умови тих дітей, які навчались дистанційно у “червоних зонах”, які на сьогодні не мали можливості навчатись у повноформатному режимі”, - сказав Шкарлет.

Деталі

Зі слів міністра, альтернативою ДПА на сьогодні є поточні результати контролю.

Він додав, що щодо оцінки якості будь-якої системи, в тому числі дистанційної освіти, щоквартально Державна служба якості освіти робить моніторинг.

“Дійсно, є люди, які не сприймають дистанційну освіту, але в цілому і міністерство освіти, і профільний комітет ніколи не ставили на один щабель результати дистанційної і очної форми навчання”, - додав Шкарлет.

Контекст

МОН цього тижня повідомило, що учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнені від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році.

У відомстві пояснили, що рішення ухвалене відповідно до урядового розпорядження від березня минулого року про "режим надзвичайної ситуації".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram