Визначився перший півфіналіст Української хокейної ліги

Київ  •  УНН

24 березня 2021, 23:00  •  19017 перегляди

КИЇВ. 25 березня. УНН. У Білій Церкві місцевий “Білий Барс” та діючий чемпіон ХК “Кременчук” зіграли другий поєдинок чвертьфіналу плей-офф УХЛ, передає УНН з посиланням на сайт ліги.

Стартовий період пройшов більше в обережній грі і тільки після екватора першої 20-хвилинки команди стали проводити активні атаки. Більш вдалими в своїх атаках виявилися кременчужани — Денискін пройшов по правому флангу, віддав відмінний пас на Коробова і 15-й номер “Кременчука” не підвів партнера, прошив Безхлібного.

На старті другого періоду команди обмінялися шайбами ​​- спочатку Коробов оформив дубль, а потім рахунок для білоцерківців розмочив Удовиченко. Однак мінімальним розрив протримався недовго — кременчужани зусиллями Савченко повернули перевагу в дві шайби і пішли на другу перерву з комфортною перевагою (3:1).

Більшу частину третього періоду команди відіграли без закинутих шайб. І хоч моментів для взяття воріт було більш ніж достатньо, але переможцями виходили голкіпери. Результативну крапку в матчі поставив Орлов, який відзначився у воротах Безхлібного за 2 хвилини до кінця матчу — 4:1.

Таким чином, “Кременчук” з рахунком 2:0 виграв чвертьфінальну серію в плей-офф і вийшов до півфіналу другого етапу чемпіонату.

В іншій серії 1/4 фіналу рахунок став рівним (1:1), адже “Маріуполю” вдалося обіграти “Сокіл” — 3:0.

24 березня 2021, 20:38  •  12818 перегляди

У Білій Церкві місцевий “Білий Барс” та діючий чемпіон ХК “Кременчук” зіграли другий поєдинок чвертьфіналу плей-офф УХЛ, передає УНН з посиланням на сайт ліги.

Спорт • 24 березня 2021, 23:00  •  19017 перегляди

Міністерство оборони Японії заявило, що Північна Корея запустила балістичну ракету у той час як військові Південної Кореї повідомили, що біля східного узбережжя півострова у море було випущено “невстановлений снаряд”. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 24 березня 2021, 22:58  •  13908 перегляди

Австралійці починають повертатися до своїх домівок після повені. Влада прискорила заходи з ліквідації наслідків найбільшого потопу у Новому Південний Уельсі за останні півстоліття. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Кримінал та НП • 24 березня 2021, 21:47  •  15016 перегляди

Індія, ймовірно, відкладе доставку доз вакцин проти коронавірусу AstraZeneca до підпорядкованого ВООЗ об'єкту COVAX на березень і квітень. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Здоров'я • 24 березня 2021, 21:36  •  14681 перегляди

Збірні Туреччини та Нідерландів провели очний поєдинок європейської частини відбіркового циклу на чемпіонату світу з футболу-2022, передає кореспондент УНН.

Спорт • 24 березня 2021, 21:24  •  16397 перегляди

У Чернівецькій області за добу зафіксували 543 нових випадки інфікування COVID-19, також в області одужало 147 людей. Про це повідомляє УНН з посиланням на Facebook глави ОДА Сергія Осачука.

Здоров'я • 24 березня 2021, 21:21  •  11050 перегляди

Команда Олексія Навального запустила сайт “Свободу Навальному”, на якому розмістила картографічне зображення Російської Федерації, в межі якого включена також тимчасово окупована РФ територія Криму. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава Меджлісу Рефат Чубаров, передає УНН.

Новини Світу • 24 березня 2021, 21:10  •  24634 перегляди

У Швейцарських Альпах загинула чемпіонка світу зі сноуборду в паралельному гігантському слаломі Жюлі Помагальські, передає УНН з посиланням на французький журнал SkiChrono.

Спорт • 24 березня 2021, 20:56  •  15671 перегляди

У Чернігівській області перевищений показник рівня госпіталізації хворих на коронавірус - понад 80%. На сьогодні у медзакладах на лікуванні перебуває 736 осіб, пише УНН з посиланням на сайт Чернігівської ОДА.

Суспільство • 24 березня 2021, 20:53  •  12813 перегляди

Наглядова рада Українського культурного фонду не змогла проголосувати за нового виконавчого директора інституції. Про це пише УНН з посиланням на сайт фонду.

Культура • 24 березня 2021, 20:38  •  12818 перегляди