Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
43305

МХП назвав суму доходу від інтеграції європейського активу

МХП назвав суму доходу від інтеграції європейського активу

КИЇВ. 24 березня. УНН. Інтеграція Perutnina Ptuj забезпечила компанії МХП 335 млн дол. доходу в 2020 році. Про це йдеться в річному звіті компанії, передає УНН.

Цитата

"Успішна інтеграція Perutnina Ptuj (далі - PP) продовжилася, PP забезпечила US 335 млн дол. в доходах групи в 2020 році", - йдеться в документі.

Деталі

У МХП уточнили, що під час інтеграції Perutnina Ptuj була реалізована низка стратегічних ініціатив щодо оптимізації витрат. Також, були розгорнуті значні інвестиції в модернізацію, зосереджені на: збільшенні потужності, поліпшенні умов праці, і вдосконаленні стандартів добробуту тварин і очищенні стічних вод у Словенії, Боснії і Герцеговині.

Довідка

У 2019 році компанія МХП придбала Perutnina Ptuj - одну з найважливіших спеціалізованих корпорацій по переробці м'яса в Південно-Східній Європі. Як зазначалося в звіті МХП, придбання цього активу призвело до більш сильних, ніж очікувалося, фінансових результатів завдяки оптимізації витрат і сильній позиції компанії у брендованих продуктах з високою доданою вартістю.

МХП - один з найбільших агрохолдингів України, головний виробник і експортер курятини (Наша Ряба). Географія збуту продукції - понад 80 країн світу. Засновник Юрій Косюк.

Джерело: УНН