Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
57210

АМКУ оштрафував Google на 1 млн гривень

АМКУ оштрафував Google на 1 млн гривень

КИЇВ. 5 квітня. УНН. Антимонопольний комітет України оштрафував Google на 1 000 000 гривень. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу АМКУ.

Цитата:

"ТОВ "Гугл" за неподання у встановлений строк інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України, оштрафовано на 1 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що таке рішення прийняла Тимчасова адміністративна колегія Комітету на засіданні 2 квітня 2021 року. Розмір штрафу обумовлюється обтяжуючими обставинами, а саме тим фактом, що ТОВ "Гугл" не надавало Комітету затребувану інформацію більше року.

"Ця інформація була необхідна Комітету для розслідування за заявою фізичної особи-підприємця щодо блокування його облікового запису у додатку "Google Мій бізнес", - зазначається в повідомленні.

Зауважується, що ненадання відповідачем інформації у визначені Комітетом строки унеможливили виконання Комітетом покладених на нього завдань, зокрема, щодо своєчасного, повного та всебічного розгляду заяви про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

"Слід зазначити, що вже в рамках розгляду справи, порушеної проти Товариства за ненадання інформації на вимогу Комітету, відповідачем було надано затребувану інформацію, що також враховано АМКУ при визначенні розміру штрафу", - інформує АМКУ.

Доповнення

Антимонопольний комітет України наклав штраф у розмірі 4,7 млрд грн на компанії групи "Приват" Ігоря Коломойського. Їх звинуватили в антиконкурентних діях щодо встановлення цін на бензин та дизельне пальне.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram