Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
29205

Володимир Зеленський звільнив послів України у 7 державах

Володимир Зеленський звільнив послів України у 7 державах

КИЇВ. 7 квітня. УНН. Президент України Володимир Зеленський підписав низку указів щодо звільнення послів України у 7 країнах. Про це йдеться на сайті ОП, пише УНН.

Деталі

Юрій Полурез звільнений з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Об'єднаних Арабських Еміратах, а також з посад Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Бахрейн, Постійного представника України при Міжнародному агентстві з відновлювальних джерел енергії (IRENA) за сумісництвом.

Всеволод Ченцов звільнений з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Нідерланди та з посади Постійного представника України при Організації по забороні хімічної зброї за сумісництвом.

Микола Точицький звільнений з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Бельгія, а також з посад Надзвичайного і Повноважного Посла України у Великому Герцогстві Люксембург, Представника України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії за сумісництвом.

Віктор Недопас звільнений з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Ірак.

Андрій Бешта звільнений з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Таїланд, а також з посад Надзвичайного і Повноважного Посла України в Лаоській Народно-Демократичній Республіці, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Союз М'янма за сумісництвом.

Юрій Клименко звільнений з посади Постійного представника України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві.

Вадим Вахрушев звільнений  з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Саудівська Аравія, а також з посад Надзвичайного і Повноважного Посла України в Султанаті Оман та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Єменській Республіці за сумісництвом.

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський 25 лютого підписав указ № 75/2021 про призначення Оксани Маркарової Надзвичайним і Повноважним Послом України у Сполучених Штатах Америки, а також призначив Віктора Майка Надзвичайним і Повноважним Послом України у Туркменистані.

Джерело: УНН