Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
90240

МХП має сертифікат, який дозволяє покласти продукцію на полиці світових магазинів

МХП має сертифікат, який дозволяє покласти продукцію на полиці світових магазинів

КИЇВ. 8 квітня. УНН. Дружина засновника МХП і директор департаменту з безпеки виробництва Олена Косюк у інтерв’ю виданню Forbes розповіла про сертифікат, який дозволяє їм покласти свою продукцію на полиці світових магазинів, передає УНН.

Цитата:

"Наша система менеджменту якості і безпеки універсальна. У нас є сертифікат "найвищої" системи у харчовій переробці — BRC. Якщо ти хочеш покласти товар на полицю магазину в Європі, ОАЕ, Саудівській Аравії, то у тебе повинен бути BRC", - розповіла вона.

Наприклад, у таких компаній, як Макдональдс, є своя індивідуальна система безпеки і схвалення постачальників, розповідає Косюк.

"Вони сертифікують тебе тільки якщо ти дотримуєшся їхніх кодексів турботи про людей, птицю, менеджменту системи якості та безпеки. Вони у довільному порядку вибирають виробництво, приїжджають і перевіряють умови утримання птиці, тощо. І тоді важливим стає все — кожна дрібниця впливає на результат", - резюмувала вона.

Деталі

МХП поки що єдиний виробник в Україні, який пройшов незалежний тест на відсутність антибіотиків в курятині.

Що ще цікаво

У МХП були проведені сотні експериментів з пробіотиками, пребіотики, органічними кислотами, солями масляної кислоти, фітобіотиками, симбіотиками, середньоланцюговими жирними кислотами. І все це для того, щоб обрати ефективну добавку.

Компанія має істотну перевагу - вертикально інтегроване виробництво. Контроль якості продукції здійснюється протягом всього ланцюжка "від зерна до полиці". Підприємство на 100% забезпечене власним інкубаційним яйцем, має власне батьківське стадо, повністю контролює вирощування зерна, з якого виготовляє власні комбікорми, а також відстежує всі процеси виробництва м'яса птиці.

Джерело: УНН