Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
39480

Лікар пояснив, чому перед вакцинацією треба зробити тест на COVID-19

Лікар пояснив, чому перед вакцинацією треба зробити тест на COVID-19

КИЇВ. 8 квітня. УНН. Лікар-інфекціоніст Ігор Гайдук вважає, що перед вакцинацією варто обов'язково зробити тест на COVID-19 – ПЛР або антигенний. Чому це важливо, він пояснив у коментарі УНН.

Цитата:

"Людина може виявитися хворою, а хворим не роблять вакцинацію, тому що, по-перше, це нічого не дасть. По-друге, це додаткове навантаження, яке може погіршити стан. Якщо організм із останніх сил бореться зі збудником, а ще додати збудника, то все одно кількісно агресорів буде більше. Тому небезпечно хворих вакцинувати", - пояснив лікар.

Деталі

За словами Гайдука, поряд із масовою вакцинацією повинно проходити широке тестування на COVID-19 контактних і безсимптомних з подальшою ізоляцією заражених.

"Потрібно і вакцинувати, і тестувати, щоб виявляти контактних і ізолювати, тому що вони будуть просто розповсюджувати коронавірус швидше, ніж буде йти вакцинація", - розповів інфекціоніст.

Він зауважує, що виявляти COVID-19 можна антигенним тестом – ІФА або експрес-методом – або на крайній випадок – ПЛР-тестом. А вже після хвороби необхідно здати ІФА-тест на антитіла, щоб перевірити їхні титри та дізнатися, чи виробився імунітет.

Доповнення

Українські вчені розробили та запатентували унікальний ІФА-тест на антиген коронавірусу, за допомогою якого можна тестувати до 1 мільйона осіб на добу. 

Ці тести "Діапроф-Мед" здатні виявляти COVID-19 навіть за 7 днів до появи перших симптомів у мазку з носоглотки, коштує всього лише 70 грн і проводиться за 2 години 30 хвилин. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram