11 квітня 2021, 23:14  •  19642 перегляди
BAFTA-2021: оголосили переможців популярної кінопремії

11 квітня 2021, 23:02  •  27007 перегляди

11 квітня 2021, 22:42  •  21798 перегляди
В ОАЕ арештували чоловіка за відео в TikTok з фальшивими звуками пострілів

11 квітня 2021, 22:35  •  17173 перегляди
Арестович повідомив, за якої умови Україна вдасться до військового звільнення окупованих територій

11 квітня 2021, 22:10  •  36893 перегляди
Тріумфували у Москві: збірна України виграла медальний залік ЧЄ з важкої атлетики

11 квітня 2021, 20:33  •  14348 перегляди

У Пскові вчителька Ірина Мілютіна вийшла на одиночний пікет проти війни на Сході України з плакатом “Ні війні, Росія і Україна не вороги”. Про це повідомляє кореспондент Север.Реалії, пише УНН.

Новини Світу • 11 квітня 2021, 23:14  •  19642 перегляди

Британська академія кінематографічних і телевізійних мистецтв (BAFTA) 11 квітня онлайн оголосила переможців престижної щорічної премії. Про це пише УНН з посиланням на сайт BAFTA.

Культура • 11 квітня 2021, 23:02  •  27007 перегляди

Контейнеровоз Ever Given, що став причиною 6-денного затору в Суецькому каналі, був затриманий до відшкодування заподіяної їм шкоди. Вимагають приблизно 1 млрд доларів. Про це пише УНН з посиланням на Anadolu.

Новини Світу • 11 квітня 2021, 22:42  •  21798 перегляди

В ОАЕ заарештували чоловіка за те, що він зняв відео у TikTok з фальшивими пострілами. Про це пише УНН з посиланням на газету Gulf New.

Технології • 11 квітня 2021, 22:35  •  17173 перегляди

Україні можуть нав’язати такий сценарій, що конфлікт на Донбасі може бути вирішений військовим шляхом. Так вважає спікер Тристоронньої контактної групи, радник голови Офісу президента Олексій Арестович. Про це він розповів в інтерв’ю Радіо Свобода, пише УНН.

Політика • 11 квітня 2021, 22:10  •  36893 перегляди

Збірна України з важкої атлетики посіла першу сходинку в медальному заліку чемпіонату Європи, який пройшов в Москві, інформує УНН з посиланням на “Tribuna. com”.

Спорт • 11 квітня 2021, 21:45  •  15991 перегляди

У Чернівецькій області за добу зафіксували 168 нових випадки інфікування COVID-19, також в області одужали 388 людей. Про це повідомляє УНН з посиланням на Facebook глави ОДА Сергія Осачука.

Здоров'я • 11 квітня 2021, 21:02  •  11625 перегляди

На “Арені Львів” відбулося протистояння команд-аутсайдерів “Руху” та “Минаю” в рамках 21 туру чемпіонату України з футболу, повідомляє кореспондент УНН.

Новини Світу • 11 квітня 2021, 20:55  •  13531 перегляди

Англійські магазини, перукарні, тренажерні зали та паби знову відкриються в понеділок, 12 квітня. Прем'єр-міністр Борис Джонсон сказав, що це "великий крок" до звільнення від обмежень пандемії COVID-19. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 11 квітня 2021, 20:50  •  18052 перегляди

Уряд Нідерландів заявив, що нічний комендантський час та інші обмеження зберігатимуться щонайменше до 28 квітня, оскільки щоденні зараження коронавірусом досягли максимуму за два тижні. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Новини Світу • 11 квітня 2021, 20:33  •  14348 перегляди