Паралімпійська збірна України виборола три медалі на ЧЄ з академічного веслування

Київ  •  УНН

11 квітня 2021, 23:29  •  19576 перегляди

КИЇВ. 12 квітня. УНН. Національна паралімпійська збірна команда України яскраво завершила чемпіонат Європи з академічного веслування, яка з 5 по 11 квітня 2021 року тривала в італійському місті Варезе, інформує УНН з посиланням на сайт НКСІУ.

У змаганнях серед одиночних човнів у чоловіків (PR1 M1x) впевнено пройшов всю дистанцію фіналу та здобув "золото" для збірної команди України Роман Полянський, не залишивши жодного шансу суперникам впродовж усієї гонки. Він найкраще виступив у складі національної збірної.

У змаганнях серед одиночних човнів у жінок (PR1 W1x) Анна Шеремет у напруженій боротьбі виборола "бронзу".

Наша четвірка з рульовим (клас човнів PR3 Mix4+) у складі Олександри Полянської, Котик Дарії, Самолюка Станіслава, Жука Максима та стернової Маласай Юлії також виборола бронзову медаль, випередивши на фініші екіпаж з Італії (якому поступились у попередньому заїзді за розподіл стартових доріжок два дні тому).

Таким чином, паралімпійці України розділили перше місце за загальною кількістю нагород з командою Великобританії та стали другими за "золотом" серед паралімпійських класів човнів, виборовши 1 "золоту" та 2 бронзові медалі.

А у загальному заліку серед олімпійських та паралімпійських човнів, що проводився організаторами змагань, лише завдяки паралімпійцям Україна увійшла в десятку найсильніших країн з академічного веслування.

Довідка

У паралімпійських класах човнів участь у змаганнях взяли 14 країн-учасниць, загалом 61 спортсмен. Національна паралімпійська збірна команда України, що виступила у складі 9 спортсменів, була представлена екіпажем у кожному з чотирьох класів човнів (саме у цих класах човнів будуть проводитись змагання на майбутніх Паралімпійських іграх у Токіо).

11 квітня 2021, 22:35  •  17173 перегляди
Арестович повідомив, за якої умови Україна вдасться до військового звільнення окупованих територій

11 квітня 2021, 22:10  •  36893 перегляди
Тріумфували у Москві: збірна України виграла медальний залік ЧЄ з важкої атлетики

11 квітня 2021, 21:45  •  15991 перегляди
На Буковині за добу зафіксували 168 випадків коронавірусу

11 квітня 2021, 21:02  •  11625 перегляди
“Минай” зазнав поразки від “Руху” у матчі дебютантів УПЛ

11 квітня 2021, 20:55  •  13531 перегляди

Спорт • 11 квітня 2021, 23:29  •  19576 перегляди

У Вишгороді на Київщині п'яний водій, який представився помічником депутата районної ради, врізався у автівку і намагався втекти. Про це йдеться в Telegram-каналі dtp.kiev.ua, пише УНН.

Кримінал та НП • 11 квітня 2021, 23:26  •  17596 перегляди

У Пскові вчителька Ірина Мілютіна вийшла на одиночний пікет проти війни на Сході України з плакатом “Ні війні, Росія і Україна не вороги”. Про це повідомляє кореспондент Север.Реалії, пише УНН.

Новини Світу • 11 квітня 2021, 23:14  •  19642 перегляди

Британська академія кінематографічних і телевізійних мистецтв (BAFTA) 11 квітня онлайн оголосила переможців престижної щорічної премії. Про це пише УНН з посиланням на сайт BAFTA.

Культура • 11 квітня 2021, 23:02  •  27007 перегляди

Контейнеровоз Ever Given, що став причиною 6-денного затору в Суецькому каналі, був затриманий до відшкодування заподіяної їм шкоди. Вимагають приблизно 1 млрд доларів. Про це пише УНН з посиланням на Anadolu.

Новини Світу • 11 квітня 2021, 22:42  •  21798 перегляди

В ОАЕ заарештували чоловіка за те, що він зняв відео у TikTok з фальшивими пострілами. Про це пише УНН з посиланням на газету Gulf New.

Технології • 11 квітня 2021, 22:35  •  17173 перегляди

Україні можуть нав’язати такий сценарій, що конфлікт на Донбасі може бути вирішений військовим шляхом. Так вважає спікер Тристоронньої контактної групи, радник голови Офісу президента Олексій Арестович. Про це він розповів в інтерв’ю Радіо Свобода, пише УНН.

Політика • 11 квітня 2021, 22:10  •  36893 перегляди

Збірна України з важкої атлетики посіла першу сходинку в медальному заліку чемпіонату Європи, який пройшов в Москві, інформує УНН з посиланням на “Tribuna. com”.

Спорт • 11 квітня 2021, 21:45  •  15991 перегляди

У Чернівецькій області за добу зафіксували 168 нових випадки інфікування COVID-19, також в області одужали 388 людей. Про це повідомляє УНН з посиланням на Facebook глави ОДА Сергія Осачука.

Здоров'я • 11 квітня 2021, 21:02  •  11625 перегляди

На “Арені Львів” відбулося протистояння команд-аутсайдерів “Руху” та “Минаю” в рамках 21 туру чемпіонату України з футболу, повідомляє кореспондент УНН.

Новини Світу • 11 квітня 2021, 20:55  •  13531 перегляди