Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
51165

Україна виходить з ще однієї угоди СНД

Україна виходить з ще однієї угоди СНД

КИЇВ. 14 квітня. УНН. Кабінет міністрів підтримав вихід з Угоди та протоколу про правила визначення походження товарів країн, що розвиваються, при наданні тарифних преференцій у рамках Загальної системи преференцій. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді, народний депутат Василь Мокан у своєму Telegram-каналі, передає УНН.

Цитата:

"Сьогодні Кабмін схвалив проєкт закону "Про вихід з деяких міжнародних договорів України, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав" та проект відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України", - написав Мокан.

Деталі

За його словами, дану угоду було укладено з метою здійснення заходів зі створення єдиної міжнародно-правової бази в межах СНД з питань визначення походження товарів країн, що розвиваються, правил визначення таких товарів при наданні тарифних преференцій у межах Загальної системи преференцій.

"Проектом акта передбачається припинення дії Угоди про Правила визначення походження товарів країн, що розвиваються, при наданні тарифних преференцій у рамках Загальної системи преференцій. Також Протоколу про внесення змін і доповнень до Правил визначення походження товарів країн, що розвиваються, при наданні тарифних преференцій у рамках Загальної системи преференцій, передбачених Угодою від 12 квітня 1996-го року", - зазначив Мокан.

Доповнення

3 березня Кабінет міністрів України ухвалив проект закону про вихід України з Угоди щодо співробітництва у розвитку та використанні систем стільникового рухомого зв’язку.

Кабінет міністрів погодив припинення дії Угоди про координацію міждержавних відносин у галузі поштового та електричного зв’язку СНД.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram