Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
24150

Соцопитування: Степанов має найвищий рейтинг довіри серед міністрів охорони здоров'я

Соцопитування: Степанов має найвищий рейтинг довіри серед міністрів охорони здоров'я

Максим Степанов

КИЇВ. 15 квітня. УНН. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов має найвищий рейтинг довіри населення серед усіх міністрів охорони здоров'я. Про це свідчать результати опитування "Оцінка медичної сфери в Україні", проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 24-28 березня 2021 року, передає УНН.

Деталі

Зокрема, за даними опитування, міністру охорони здоров’я Максиму Степанову довіряють 19%. Ексміністру Уляні Супрун довіряють 14%. Колишніх міністрів Іллю Ємця та Зоряну Скалецьку не знають майже половина опитаних. Довіряють їм близько 8-9%, не довіряють – близько третини. Разом із тим, Степанову не довіряють 37%, не знають - 34%, а Супрун не довіряють 61% населення та не знають 17%.

Довідково

Опитування проводилось 24-28 березня 2021 р. серед 2 000 респондентів серед населення України віком від 18 років і старших в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше ніж 2,2%.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram