Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 24 липня 2021 10:45
43050

Світові діячі культури закликали Росію надати медичну допомогу Олексію Навальному

Світові діячі культури закликали Росію надати медичну допомогу Олексію Навальному

КИЇВ. 17 квітня. УНН. Французьке видання Le Monde опублікувало відкритий лист, в якому президента РФ Володимира Путіна закликали забезпечити російському опозиціонеру Олексію Навальному доступ до медичної допомоги. Лист підписали 78 західних діячів культури, інформує УНН.

Цитата

"Пане президенте, в той час як ми пишемо вам, Олексій Навальний знаходиться в виправній установі, яку багато адвокатів і правозахисників описували як одне з найсуворіших в Росії. Стан його здоров'я стрімко погіршується і потребує термінової медичної допомоги", - йдеться в листі, підписаний в тому числі режисером Джей Джей Абрамсом, акторами Бенедиктом Камбербетчем і Джудом Лоу, лідером групи Radiohead Томом Йорком, художником Арті Шпигельманом і п'ятьма лауреатами Нобелівської премії з літератури,

Деталі

Світові діячі культури підкреслили, що політик перебуває в критичному стані і потребує термінової медичної допомоги.

"Ми закликаємо Вас, пане президенте, забезпечити Олексію Навальному невідкладне лікування і догляд, в яких він терміново потребує і на які має право, як і будь-який громадянин Росії. Як гарант закону, ви повинні забезпечити його дотримання".

Контекст

Раніше в Instagram опозиційного політика було опубліковано повідомлення, в якому Навальний розповів, що співробітники колонії готові вже зараз перейти до його примусового годування.

З 31 березня опозиціонер тримає голодовку на знак протесту проти недопуску до нього лікарів.

5 квітня стало відомо про переведення Навального в медико-санітарну частину з сильним кашлем і підвищеною температурою.

Соратники та адвокати політика неодноразово вказували на погіршення стану його здоров'я, неможливість передати рекомендовані ліки і тортури через позбавлення сну.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram