Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
37440

Жителі Індії купують ліки від коронавірусу на “чорному ринку”

Жителі Індії купують ліки від коронавірусу на “чорному ринку”

КИЇВ. 30 квітня. УНН. Оскільки Індія стикається з руйнівним сплеском нових коронавірусних інфекцій, що охоплюють її систему охорони здоров’я, люди вживають відчайдушних заходів, і купують ліки на “чорному ринку”. Про це повідомляє УНН з посиланням на телеканал CNA.

Деталі

Аби врятуватися від коронавірусу, жителі Індії вдаються до радикальних заходів: купують Ремдезивір, противірусний препарат, або Тоцилізумаб, препарат, що пригнічує імунні реакції, на "чорному ринку", адже у лікарнях та аптеках запаси медикаментів закінчилися.

Ціни на препарати зросли майже до 1000 доларів.

29 квітня Індія встановила черговий світовий рекорд щодо захворюваності на нові віруси - понад 379 000 нових інфекцій, зробивши ще більший тиск на перевантажені лікарні країни. В країні, де проживає майже 1,4 мільярда людей, зараз зафіксовано понад 18 мільйонів випадків, відстаючи лише від США, та понад 200 000 смертей.

Основного лікування - кисневої терапії - також не вистачає, що призводить до смертей. Навіть лікарняних ліжок не вистачає. У четвер вранці в Нью-Делі, 29-мільйонному місті, було лише 14 безкоштовних ліжок для інтенсивної терапії.

Нагадаємо

Канада надішле 10 мільйонів доларів через Канадський Червоний Хрест до Індії, щоб допомогти системі охорони здоров'я цієї країни впоратися з рекордною кількістю інфекцій COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров'я попередила європейські уряди, що послаблення карантинних обмежень занадто рано може призвести до збільшення кількості інфікованих, що може спровокувати появу нових штамів інфекцій, як це спостерігається в Індії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram