Юніорська збірна України виборола три медалі на міжнародному турнірі з гімнастики

Київ  •  УНН

5 травня 2021, 01:59  •  15282 перегляди

КИЇВ. 5 травня. УНН. Наприкінці квітня та початку травня в Польщі пройшов щорічний Міжнародний турнір зі художньої гімнастики – "Кубок Ірини 2021", інформує УНН з посиланням на Федерацію гімнастики України.

Деталі

Участь у змаганнях взяла наша юніорська збірна команда в групових вправах у складі Каріни Сидорак, Аліни Перцевої, Єлизавети Набивач, Валерії Панченко, Анастасії Ікан і Ніколь Савіної.

Гімнастки виступали з двома видами у кваліфікації, де визначилися переможниці і призерки в багатоборстві, а також в фіналах в окремих видах (5 м’ячів і 5 стрічок).

Наші грації показали гідні результати і здобули три бронзові медалі в багатоборстві та обох фіналах.

Нагадаємо

Український гімнаст Радівілов здобув “золото” на чемпіонаті Європи.

5 травня 2021, 01:39  •  15911 перегляди
Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" обіграти "ПСЖ" на шляху до фіналу Ліги чемпіонів

5 травня 2021, 01:16  •  32983 перегляди
Дворазовий тріумфатор Ліги чемпіонів покине ФК "Баварія"

4 травня 2021, 23:10  •  14206 перегляди
Німеччина призупинила дозвіл на будівництво "Північного потоку - 2" через позов екологів

4 травня 2021, 23:06  •  11108 перегляди

Спорт • 5 травня 2021, 01:59  •  15282 перегляди

Глави міністерств туризму країн Групи двадцяти (G20) за підсумками зустрічі у вівторок виступили на підтримку заходів із запровадження паспортів вакцинації від коронавірусу. Про це йшлося у матеріалі Bloomberg з посиланням на проект спільної заяви, а також у промові прем’єр-міністра Італії Маріо Драгі, передає УНН.

Політика • 5 травня 2021, 01:56  •  19685 перегляди

Станом на ранок середи у світі коронавірусною хворобою COVID-19 захворіло вже майже 155 млн людей. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані сайту Worldometers.

COVID-19 • 5 травня 2021, 01:42  •  13703 перегляди

18-річний підліток з мачете увірвався в дитячий сад в бразильському муніципалітеті Саудадіс на півдні країни і вбив трьох дітей і ще двох співробітниць. Трагедія сталася у вівторок, 4 травня, передає УНН із посиланням на DW та місцеві ЗМІ.

Новини Світу • 5 травня 2021, 01:39  •  15911 перегляди

Англійський "Манчестер Сіті" провів поєдинок у відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів в якому обіграв "ПСЖ" на стадіоні "Етіхад", передає кореспондент УНН.

Спорт • 5 травня 2021, 01:32  •  19291 перегляди

На Херсонщині за останню добу зафіксовано 24 нових лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Всього в області з початку пандемії померло 975 людей. Про це повідомили на сторінці Херсонської ОДА у Facebook, передає УНН.

COVID-19 • 5 травня 2021, 01:30  •  9903 перегляди

Закінчився термін, відведений прем’єр-міністру Ізраїлю, лідеру партії “Лікуд” Беньяміну Нетаньяху на формування урядової коаліції за підсумками відбулися дострокових березневих виборів до парламенту. Про це йдеться в Twitter президента Ізраїлю Реувен Рівлін, передає УНН.

Новини Світу • 5 травня 2021, 01:25  •  12390 перегляди

Триденний національний траур був оголошений в Мексиці в зв'язку з катастрофою в столичному метро, ​​що призвела до численних жертв. Відповідний указ президента Андреса Мануеля Лопеса Обрадора був опублікований у вівторок увечері в Diario Oficial de la Federacion, офіційному друкованому виданні уряду латиноамериканської держави, передає УНН.

Новини Світу • 5 травня 2021, 01:16  •  32983 перегляди

"Баварія" оголосила про припинення співпраці із зірковим футболістом – іспанцем Хаві Мартінесом, повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.

Спорт • 4 травня 2021, 23:10  •  14206 перегляди

Федеральне відомство з морського судноплавства і гідрографії призупинило дозвіл на добудову газопроводу “Північний потік — 2”, пише DW, передає УНН. Це зроблено на час розгляду позову екологів проти завершення проєкту.

Суспільство • 4 травня 2021, 23:06  •  11108 перегляди