Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
26580

Обсяг світового ринку культивованого м'яса досягне 352,4 мільйона доларів

Обсяг світового ринку культивованого м'яса досягне 352,4 мільйона доларів

КИЇВ. 26 травня. УНН. Очікується, що до 2028 року світовий ринок культивованих м'яса досягне 352,4 мільйона доларів, оскільки споживачі схильні до споживання здорових і чистих харчових продуктів зі зниженим холестерином, вказують в дослідженні Research and Markets, передає УНН.

Підвищення обізнаності про благополуччя тварин, зростання попиту на м'ясні продукти, необхідність підвищення безпеки харчових продуктів і зростання наявного доходу - ось деякі фактори, що сприяють росту ринку.

У міру збільшення інвестицій в глобальний ринок культивованого м'яса компанії, виробники і приватні організації співпрацюють, щоб розширюватися і обслуговувати ширші сфери.

Зростаючий попит на здорові закуски і страви на ходу збільшив попит в цьому сегменті. Компанії, що працюють в цьому сегменті, розробляють продукти для здорових перекусів для певних демографічних груп.

Очікується, що на сегмент птахівництва припадатиме найвища частка протягом прогнозованого періоду завдяки спрощеній клітинної структурі і простоті виробництва в порівнянні з іншим культивованим м'ясом.

Доповнення

Агрохолдинг МХП відкрив першу в Україні R&D-лабораторію при Національному університеті харчових технологій. У новій R&D-лабораторії студенти, молоді вчені та викладачі будуть експериментувати над приготуванням м'ясних виробів, а також створювати перші прототипи нових продуктів.

"Раніше нам доводилося їздити за кордон, щоб проводити подібного роду дослідження. Пам'ятаю, як я побачила такі лабораторії в технологічних компаніях в Європі - це було щось. Вона полегшує роботу всім: і виробництву, і маркетингу, і R&D", - прокоментувала директор департаменту МХП з питань технології, якості та безпеки Олена Косюк.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram