Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
57585

ПриватБанк отримав нового керівника: НБУ погодив призначення Герхарда Бьоша

ПриватБанк отримав нового керівника: НБУ погодив призначення Герхарда Бьоша

КИЇВ. 8 червня. УНН. Національний банк України погодив кандидатуру банкіра Герхарда Бьоша на посаду голови правління державного ПриватБанку, таким чином відкривши йому шлях для вступу на цю посаду. Про це йдеться у повідомленні НБУ від 8 червня, передає УНН.

Цитата:

"Правління Національного банку України 8 червня 2021 року погодило кандидатуру Герхарда Бьоша на посаду голови правління державного ПриватБанку за результатами розгляду пакета документів та співбесіди, проведеної правлінням регулятора", - відзначили у НБУ.

Деталі

У травні 2021 року наглядова рада ПриватБанку призначила Герхарда Бьоша головою правління ПриватБанку за результатами проведеного конкурсного добору. Пан Бьош призначений строком на п’ять років.

Пан Бьош є досвідченим банкіром із 35-ти річним досвідом роботи, який протягом 15-ти років працював на керівних провідних посадах у банківському секторі України та має ґрунтовне розуміння української та європейської банківських систем. Він успішно керував великими проєктами з трансформації банків, зокрема процесами приватизації, зазначали раніше у ПриватБанку.

Так, Герхард Бьош з листопада 2010 року до 30 квітня 2021 року обіймав посаду першого заступника голови правління Райффайзен Банку Аваль.

Довідково

Голова правління державного банку призначається наглядовою радою банку за результатами конкурсного відбору. Голова правління банку вступає на посаду після погодження його кандидатури Національним банком.​

Коментар голови НБУ:

"Ми вітаємо Герхарда Бьоша з погодженням його кандидатури на посаду голови правління ПриватБанку та впевнені, що його професіоналізм сприятиме подальшому розвитку банку. Якісне корпоративне управління у державних банках – безумовний пріоритет Національного банку та запорука ефективної роботи державних банків", – прокоментував рішення голова НБУ Кирило Шевченко.

Доповнення

ПриватБанк залишився без голови правління у січні 2021 року - посаду покинув Петер Крумханзл.

Згодом процес призначення нового очільника хотіли заблокувати судовою тягяниною.

Додамо, ПриватБанк націоналізували 18 грудня 2016 року - для "запобігання виникнення нестабільності ситуації у банківській системі України та враховуючи системну важливість" банку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram