14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
38160

Гарні новини для мандрівників: ще одна країна визнаватиме свідоцтва України про вакцинацію від COVID-19

Гарні новини для мандрівників: ще одна країна визнаватиме свідоцтва України про вакцинацію від COVID-19

КИЇВ. 10 червня. УНН. Молдова визнаватиме свідоцтво про вакцинацію, яке отримують українські громадяни після щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19. Про це інформує Міністерство закордонних справ України, передає УНН.

Цитата:

“Сьогодні молдовське зовнішньополітичне відомство підтвердило офіційною нотою, що Молдова визнаватиме свідоцтво про вакцинацію, яке отримують українські громадяни після щеплення від COVID-19”, - повідомили в МЗС.

Деталі

Зазначається, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та в.о. прем’єр-міністра, міністра закордонних справ та європейської інтеграції Молдови Аурелій Чокой домовилися про взаємне визнання свідоцтв про вакцинацію від COVID-19 ще під час зустрічі в Києві 17 травня.

Україна також визнаватиме свідоцтво про вакцинацію від COVID-19, який видається в Молдові. Підставою для визнання нашою державою молдовських свідоцтв є постанова Кабінету Міністрів України № 583 від 2 червня 2021 року.

Наразі відомо, що українські сертифікати вакцинації вже погодилися визнавати Угорщина, Молдова, Туреччина. Також досягнуто відповідної домовленості з Грузією.

Що було раніше

Сьогодні міністр закордонних справ повідомив, що Україна і Угорщина взаємно визнали свідоцтва про вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19.

МОЗ України повідомив минулого тижня, що громадяни, яких щепили двома дозами вакцини проти COVID-19, за потреби можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Крім того, за даними уряду, запуск “ковідних сертифікатів” в Україні запланований на липень.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram