Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
39345

Борці за клімат вимагають від "Великої сімки" зробити більше для боротьби з глобальним потеплінням

Борці за клімат вимагають від "Великої сімки" зробити більше для боротьби з глобальним потеплінням

КИЇВ. 13 червня. УНН. Захисники клімату з Oxfam та Climate Action Network вимагають від країн G7 виконувати свої обіцянки, а не тільки їх підтверджувати, передає УНН із посиланням на DW.

Цитата: 

"Захисники клімату вимагають від країн Великої сімки (G7) зробити більше для боротьби з глобальним потеплінням та його наслідками. На саміті в Корнуоллі G7 лише підтвердила свої попередні зобов'язання, наголосили у міжнародному об'єднанні Oxfam та мережі Climate Action Network. Йдеться ж про конкретне виконання обіцянок", - повідомляють у ЗМІ.

Деталі 

Тим часом 13 червня - в останній день саміту - лідери країн G7 планують обговорити питання зміни клімату. Глави держав та урядів мають намір зобов'язатися вдвічі скоротити викиди СО2 у своїх країнах до 2030 року у порівнянні з показниками 2010 року.

Також лідери цих країн планують не пізніше 2050 року досягнути кліматичної нейтральності, що передбачає відмову від використання вугілля, від майже всіх прямих державних субсидій на викопне паливо за кордоном та поступове припинення використання автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

За словами представників Великобританії, провідні західні держави з потужною економікою також хочуть щорічно надавати 100 мільярдів доларів для фінансування дій із захисту клімату в країнах, що розвиваються.

Згодом кліматичні цілі мають бути узгоджені на глобальному рівні на кліматичній конференції ООН у Глазго в листопаді.

Доповнення 

Країни “великої сімки” (G7) в суботу, 12 червня, досягли домовленості щодо виділення щорічно 100 млрд доларів на фінансування проектів із захисту клімату в країнах, що розвиваються.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram