Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
40875

У Франції від коронавірусу почали вакцинувати підлітків

У Франції від коронавірусу почали вакцинувати підлітків
Джерело: Franceinfo

КИЇВ. 15 червня. УНН. У Франції з 15 червня від коронавірусу починають вакцинувати підлітків віком від 12 до 18 років. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані МОЗ та Міністерства національної освіти, молоді та спорту країни.

Деталі

"З 15 червня 2021 року підлітки у віці від 12 до 18 років зможуть вакцинуватися проти COVID-19", - повідомляє французька влада.

Так, за даними МОЗ країни, вакцинація поширюється на підлітків віком від 12 до 17 років включно.

"Потрібен дозвіл від обох батьків. Потрібна згода підлітка", - додали у МОЗ Франції.

У міністерстві освіти розраховують, що вакцинація підлітків сприятиме поверненню до нормального функціонування шкіл та коледжів.

"Процес вакцинації залишається особистим вибором з повагою до батьківських прав неповнолітніх. Однак національна освіта має... сприяти ухваленню такого рішення", - йдеться у рекомендаціях міністерства.

Доповнення

З початку кампанії вакцинації у Франції 30 472 434 людини отримали щонайменше одну дозу вакцини (тобто 45,5% від загальної чисельності населення та 58% дорослого населення), а 14 364 587 людей отримали дві дози (тобто 21,4% від загальної кількості населення та 27,4% дорослого населення), за даними МОЗ країни на 14 червня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram