Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
40695

Киргизстан оголосив про початок "третьої хвилі" COVID-19 у країні

Киргизстан оголосив про початок "третьої хвилі" COVID-19 у країні

КИЇВ. 15 червня. УНН. У Киргизстані розвивається третя хвиля коронавірусної інфекції, повідомили в Міністерстві охорони здоров’я республіки. Підйом захворюваності в країні реєструють з квітня, пише УНН.

Деталі

Найвищі показники захворюваності за останні 7 днів відзначаються в містах Ош і Бішкек - 196,1 і 139,5 осіб відповідно. За даними відомства, ці числа перевищують середній тижневий республіканський показник (53,7 випадку) в 3,6 і 2,6 рази відповідно.

МОЗ уточнює, що за останній тиждень коефіцієнт поширення інфекції (Rt), який показує середню кількість людей, яких заражає один хворий COVID-19, в республіці склав 1.3. Коефіцієнт Rt в значенні більше одиниці означає прискорення поширення інфекції і погіршення ситуації.

Причинами збільшення швидкості заражень стали недотримання маскового режиму і проведення масових заходів, вважають у відомстві. Всього за останню добу в країні виявили 514 нових випадків COVID-19, з початку пандемії заразилися 111 343, померло 1905 осіб.

Контекст

Перші дві хвилі були в Киргизстані у липні і в жовтні-листопаді минулого року, уточнює міністерство охорони здоров'я. Під час літнього підйому захворюваності кількість нових випадків COVID-19 досягла 1600 на день, восени на піку виявляли 606 нових випадків в день.

Згідно зі статистикою ВООЗ - в країні зафіксували 110 829 випадків захворювання, загинули 1 899 осіб.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram