Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
60540

Російський репер Моргенштерн позивається до СБУ

Російський репер Моргенштерн позивається до СБУ

Моргенштерн (Алішер Валєєв)

КИЇВ. 17 червня. УНН. До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від Алішера Валєєва (Моргенштерн) до Служби безпеки України щодо внесення його до переліку осіб, які створюють загрозу національний безпеці, повідомили в ОАСК, передає УНН.

Цитата:

"До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від Алішера Моргенштерна до Служби безпеки України щодо внесення його до Переліку осіб, які створюють загрозу національний безпеці. Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом", - повідомили у суді.

Деталі

Позивач просить ОАСК визнати протиправними дії СБУ стосовно підготовки документів та звернення до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо внесення громадянина Російської Федерації Алішера Валєєва (сценічне ім’я MORGENSHERN) до переліку осіб, які створюють загрозу національний безпеці.

Також позивач просить визнати протиправним та скасувати наказ МКІП, датований квітнем 2021 року, про оновлення відповідного Переліку, на підставі звернення СБУ та його оприлюднення на офіційному веб-сайті, який доповнено особою Алішера Валєєва.

Окрім цього, Моргенштерн просить ОАСК витребувати у Служби безпеки України постанову про заборону йому в’їзду в Україну.

Що було раніше

29 квітня російського виконавця Моргенштерна (Алішера Валєєва) внесли до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

У СБУ вказали, що концертів російського репера Моргенштерна (Алішера Валєєва) в Україні не буде.

Раніше Моргенштерн планував влаштувати гастролі територією України - 3 червня в Києві, 4 червня - в Харкові і 6 червня - в Запоріжжі. Вартість квитків на концерт доходила до 4,5 тис. гривень.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram