Новини по темi
В Росії американський університет визнали небажаною організацією

21 червня 2021, 23:00  •  10840 перегляди
Шевченко назвав причину поразки України у вирішальній грі групового етапу Євро-2020

21 червня 2021, 22:05  •  40983 перегляди
Ердоган оголосив про скасування комендантської години в Туреччині

21 червня 2021, 21:44  •  12615 перегляди
У ВООЗ оцінили ефективність вакцин проти "індійського" штаму COVID

21 червня 2021, 21:38  •  16569 перегляди
Зінченко назвав неприйнятною гру збірної України в одному з таймів матчу з Австрією

21 червня 2021, 21:23  •  13591 перегляди
Німеччина та Італія виступають за подовження угоди між ЄС і Туреччиною щодо біженців

21 червня 2021, 21:22  •  12929 перегляди
Байден продовжив режим санкцій США відносно КНДР ще на рік

21 червня 2021, 21:13  •  13879 перегляди
Виліт Росії та чергова перемога Бельгії: визначились ще два учасники 1/8 фіналу Євро-2020

21 червня 2021, 21:06  •  16405 перегляди
На Буковині виявили лише 18 нових випадків коронавірусу за добу

21 червня 2021, 21:02  •  8645 перегляди
Уряд Іспанії помилує ув’язнених лідерів руху за незалежність Каталонії

21 червня 2021, 19:18  •  13704 перегляди

Генеральна прокуратура Росії визнала американський університет Bard College небажаною організацією на території країни. Про це пише "Радіо СВобода", передає УНН.

Новини Світу • 21 червня 2021, 23:00  •  10840 перегляди

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів прес-конференцію після заключного матчу групового етапу Євро-2020 — із командою Австрії (0:1), повідомляє УНН з посиланням на прес-службу УАФ.

Спорт • 21 червня 2021, 22:05  •  40983 перегляди

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган анонсував скасування в країні з 1 липня частини обмежень, введених через коронавірус, повідомляє інформаційний портал Haber-7, передає УНН.

COVID-19 • 21 червня 2021, 21:44  •  12615 перегляди

Штам коронавірусу “дельта” (“індійський”), потрапив вже в 92 країни, повідомила на брифінгу експерт ВООЗ Марія ван Керкхове. Вакцини залишаються ефективним методом протидії і цього штаму, але тільки за умови повного завершення курсу вакцинації, передає УНН.

COVID-19 • 21 червня 2021, 21:38  •  16569 перегляди

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко оцінив гру збірної України в поєдинку із Австрією, який завершився на користь суперника (0:1), передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 21 червня 2021, 21:23  •  13591 перегляди

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель і прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі наголосили на важливості подовження і подальшого розвитку угоди між ЄС і Туреччиною щодо біженців. Про це Меркель і Драгі заявили в понеділок, 21 червня, на полях зустрічі в Берліні, передає УНН із посиланням на DW.

Новини Світу • 21 червня 2021, 21:22  •  12929 перегляди

Президент США Джо Байден продовжив ще на рік режим односторонніх американських санкцій відносно КНДР. Про це свідчать документи, оприлюднені в понеділок пресслужбою Білого дому, передає УНН.

Новини Світу • 21 червня 2021, 21:13  •  13879 перегляди

У групі В відбулися поєдинки третього туру чемпіонату Європи з футболу, який проходить в 11-ти містах континенту, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Спорт • 21 червня 2021, 21:06  •  16405 перегляди

У Чернівецькій області за 21 червня зафіксували 18 нових випадків інфікування COVID-19, також в області одужали 49 людей. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава ОДА Сергій Осачук, передає УНН.

COVID-19 • 21 червня 2021, 21:02  •  8645 перегляди

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес повідомив, що уряд помилує дев’ятьох ув’язнених лідерів руху за незалежність Каталонії. Він заявив, що прагнення до примирення з регіоном відповідає суспільним інтересам, передає УНН із посиланням на "Радіо Свобода".

Новини Світу • 21 червня 2021, 19:18  •  13704 перегляди