Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
42525

Зоозахисники показали, яким тортурам піддаються свині на фермах

Зоозахисники показали, яким тортурам піддаються свині на фермах

КИЇВ. 23 червня. УНН. Американські зоозахисники зафіксували факти жорстокого поводження зі свинями на промислових фермах, передає УНН з посиланням на lifegate.com.

Деталі

Про численні випадки насильства розповіли співробітники організації "Рівність тварин" (Animal Equality). Вони констатували жорстоке поводження на фермах по всьому світу.

Так, наприклад, на одній з шотландських свиноферм "P & G Sleigh" зоозахисники зняли кадри, як свиней забивають до смерті, кидаючи їх туші об бетонну підлогу. Співробітники ферми вчиняють так з невиліковно хворими свинями.

"Ми зняли свиней, які виявляють ознаки свідомості, такі як задихання і дихання, що звивається, після декількох ударів молотком по голові. Одне порося виявляло ознаки життя понад чотири хвилин після першого удару молотком", - пишуть вони.

Також фахівці розповіли про жорстке поводження з тваринами на свинофермах в італійському місті Брешіа. На території ферм дослідницька група "Animal Equality" виявила туші мертвих свиней, а також тварин з кістами і виразками, які не могли пересуватися через відкриті рани. На фермах у Каталонії (автономна спільнота Іспанії) екологи зняли, як свині живуть серед екскрементів, та їдять їжу і питну воду, забруднену фекаліями.

"У м'ясної промисловості одна мета: заробити. Вона не зупиниться ні перед чим, щоб спонукати споживачів витрачати свої кровно зароблені гроші на покупку м'яса тварин, вирощених шляхом заподіяння їм мільйонних страждань", - відзначили зоозахисники.

Доповнення

Всесвітня організація охорони здоров'я повідомляє про дані, які встановлюють зв'язок між споживанням червоного м'яса і розвитком колоректального раку, раку підшлункової залози і простати. У багатьох країнах світу органи охорони здоров'я рекомендують обмежити вживання в їжу м'ясної продукції і червоного м'яса, оскільки з ними пов'язаний підвищений ризик смерті від хвороб серця, діабету та інших захворювань.

МОЗ України радить українцям обмежити споживання червоного м'яса до 500 грам на тиждень.

Довідка

Червоне м'ясо - всі види м'яса (м'язової тканини) ссавців, включаючи яловичину, телятину, свинину, ягнятину, баранину, конину і козлятину.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram