Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
264285

У ПриватБанку повідомили про технологічний збій - повторно списують гроші з карток клієнтів

У ПриватБанку повідомили про технологічний збій - повторно списують гроші з карток клієнтів

КИЇВ. 26 червня. УНН. В суботу, 26 червня, у клієнтів ПриватБанку повторно списалися гроші з карток по операціях 23-24 червня. Кошти обіцяють повернути до вечора. Про це журналісту УНН повідомив прессекретар банку Олег Серга.

Цитата:

"Не дуже багато (клієнтів постраждало –ред.), проблема була лише за деякими видами карток, але ми робимо все щоб якнайшвидше вирішити проблему, яка виникла через технологічний збій", - повідомив Серга.

За його словами, здебільшого повторно списалися невеликі суми поточних операцій, окремих транзакцій.

"Всі кошти повернуть до вечора", - зазначив Серга.

Зазначимо, що в мережі деякі клієнти скаржаться, що в них списало близько 110 грн, а в когось близько тисячі.

"Це в "приваті" якась проблема, чи це тільки у мене якась діч вночі творилася? А то картки уже поблокувала, але по декілька тисяч мінус", - написала Надія Кушнір на своїй сторінці у Facebook.

Доповнення

Національний банк України хоче найближчим часом продати ПриватБанк - в ньому можуть зацікавитися найпрестижніші міжнародні інвестори.

ПриватБанк був націоналізований в 2016 році. На сьогодні єдиним акціонером ПриватБанку, якому належать 100% акцій банку, є держава в особі Кабінету міністрів України.

В кінці минулого року Кабінет міністрів схвалив основні напрямки діяльності ПриватБанку на 2020-2024 роки, згідно з якими місія банку полягає в наданні фінансових послуг високої якості.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram