Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
188040

В Україні зростуть податки. Рада зробила перший крок

В Україні зростуть податки. Рада зробила перший крок

КИЇВ. 1 липня. УНН. Верховна Рада у першому читанні прийняла за основу законопроект №5600 про внесення змін до Податкового кодексу України. “За” проголосували 265 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

Деталі

Законом передбачається індексація окремих податкових ставок і підвищення рентних платежів.

Таким чином, законопроектом вносяться зміни до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів, якими пропонується:

збільшити ренту за видобуток залізної руди, підвищити ставки податків за використання води і лісів, екологічного податку та акцизу на алкоголь.

Законопроект передбачає боротьбу з ухиленням від сплати рентних платежів за видобування корисних копалин та акцизів на тютюнові вироби.

Пропонується ввести мінімальний податок з 1 гектара товарної с/г землі в розмірі 4,5% від вартості землі. Також мова йдеться про обмеження відшкодування ПДВ для посередників з продажу споживчих товарів.

Нагадаємо

Комітет із питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради рекомендував прийняти законопроект №5600 у першому читанні.

На позачерговому засіданні Рада також ухвалила низку законопроектів, зокрема: президентський закон про олігархів, законопроект, що передбачає зміни у Бюджетний кодекс, та закон про корінні народи України.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram