Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
240045

У Веревського відмовилися коментувати створення клону на агрокомпанію покійного нардепа Давиденка

У Веревського відмовилися коментувати створення клону на агрокомпанію покійного нардепа Давиденка

КИЇВ. 14 липня. УНН. Агрохолдинг "Кернел" і його засновника Андрія Веревського звинуватили в земельних махінаціях з агрокомпанією покійного народного депутата Валерія Давиденка "Агродом". Звинувачення холдинг Веревського спростовує, однак пояснити, навіщо створив клон на підприємство Давиденка - не може, повідомляє УНН.

У "Кернел" вважають, що правомірно забрали компанію "Агродім" у сім'ї Давиденка, нібито на підставі простроченої заборгованості за кредитом. При чому відчуження частки підприємства, за словами вдови Давиденка, сталося буквально відразу після смерті чоловіка.

У своє виправдання "Кернел" заявив, що раніше видав кредит компаніям Давиденка обсягом 11 млн доларів під заставу пайової участі в його агропідприємстві "Агродім", і якби Давиденко повернув кредит, то "Кернел" би повернув частку в "Агродомі". Однак сам же "Кернел" визнає, що забрав частку у сім'ї Давиденка не через прострочений кредит, а через затримку в оплаті відсотків.

При цьому "Кернел" нічого не вказує про проданий врожай "Агродому" після смерті Давиденка, який, за словами співрозмовників агентства, цілком покривав усю його заборгованість і за кредитами, і за відсотками.

Обговорюючи цю ситуацію з УНН, учасники ринку вважають, що Андрій Веревський фактично скористався смертю Давиденка і нетривалим простроченням в оплаті відсотків для того, щоб агресивно відібрати досить велике підприємство "Агродім" у Чернігівській області. Тут же вони пригадують історію з агрокомпанією "Креатив" уже теж покійного нардепа Станіслава Березкіна, яка перейшла у власність "Кернел". І хоч процедура була іншою, "Кернел" у властивій манері вів нечесну боротьбу, кажуть вони.

УНН направив запит "Кернел" з проханням прокоментувати, навіщо вони створили клон "Агродому" - "Агродім." (з крапкою в кінці) і зареєстрували його на Оксану Сліпенчук з Полтави, звідки родом сам Андрій Веревський. Однак у "Кернел" відповідати на запитання не стали. Також від коментарів відмовилася і сама Сліпенчук.

Тим часом клон компанії Давиденка намагається переукласти договори оренди з пайовиками, запевняючи що "Агродім" і "Агродім." (клон) - це одне і теж, вводячи тим самим в оману людей.

УНН став свідком того, як люди ледь не побили представників "Кернел", коли дізналися що вони - це зовсім не "Агродім" сім'ї Давиденка. Детально на відео.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram