Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
84495

Ахілес, Царь та Імпєрія: які рідкісні імена дають новонародженим у 2021 році

Ахілес, Царь та Імпєрія: які рідкісні імена дають новонародженим у 2021 році

КИЇВ. 15 липня. УНН. Міністерство юстиції повідомило, якими іменами українці найчастіше називали новонароджених дітей в першому півріччі 2021 року. Також Мін'юст озвучив рідкісні, дивні й екзотичні імена, які стали трендовими в цьому році, повідомляє УНН.

Цитата

"Вибір ім’я дитини – право батьків. Хтось у цьому питанні женеться за екзотикою, хтось слідує національним традиціям. Проте більшість все ж віддає перевагу звичним для нашого краю іменам", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Так, за перше півріччя 2021 року найпопулярнішими іменами, якими українці називали своїх новонароджених дітей, стали:

  • для дівчаток: Анна, Софія, Марія, Вікторія, Дар’я, Вероніка, Поліна;
  • для хлопчиків: Артем, Олександр, Максим, Богдан, Назар, Дмитро.

Серед трендових рідкісних імен першого півріччя 2021 року такі:

  • для хлопчиків: Ахілес, Ізмаїл, Принц, Одисей, Тамерлан, Осман, Соломон, Еней, Царь, Мойсей, Рожден, Варфоломій, Куонг Кионг, Сулейман, Ксенофонт, Златослав.
  • для дівчаток: Октавія, Феліція, Меліса, Божена, Весняна, Камільєна, Кассандра, Мальвіна, Санта, Квітослава, Сапфіра, Тіша, Юнона, Афіна, Есмеральда, Мадонна, Жасмін, Іскра, Златослава, Квітка, Імпєрія, Росінка, Флорентіна, Герда, Мелодісон, Іллінка, Аврора.

Додамо

У 2020 році молоді батьки проявляли оригінальність у виборі ім’я для своєї новонародженої дитини, найбільш рідкісними іменами стали Зеленський, Яник і Лимон для хлопчиків і Імперія, Золушка і Хрусталіна для дівчаток.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram