Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
51435

У Тель-Авіві жителів хочуть зобов'язати реєструвати ДНК собак для боротьби з проблемою фекалій на вулицях

У Тель-Авіві жителів хочуть зобов'язати реєструвати ДНК собак для боротьби з проблемою фекалій на вулицях

КИЇВ. 18 липня. УНН. Власники собак в Тель-Авіві в Ізраїлі тепер повинні будуть надати зразки ДНК своїх собак при отриманні або продовженні ліцензії на володіння собакою. Таким чином влада намагається боротися з проблемою собачих фекалій на вулицях, які не збираються власниками. Про це інформує УНН з посиланням на The Jerusalem Post.

Деталі

Міська рада Тель-Авіва-Яффа схвалила поправку до муніципального статуту, згідно з якою власники собак зобов'язані реєструвати своїх вихованців у базі даних ДНК. Це дозволить муніципальним інспекторам збирати проби собачих фекалій, що залишилися незібраними на вулицях, а власнику, який не прибрав їх, буде відправлений штраф поштою. Згідно зі статутом, з власників також буде стягуватися плата за відбір проб і тестування.

Поправка має пройти розгляд у Міністерстві внутрішніх справ Ізраїлю.

Доповнення

Муніципалітет підрахував, що приблизно 500 кг собачих фекалій не збирають з вулиць щомісяця, і сподіваються, що новий закон допоможе зменшити цю кількість.

У квітні муніципалітет почав свою кампанію, яка закликала власників прибирати після своїх собак після того, як було виявлено, що протягом 2020 року, значно збільшилася кількість собачих фекалій, які не збиралися власниками собак в місті.

"Чистота громадських місць є невід'ємною частиною зовнішнього вигляду міста, і муніципалітет сподівається, що муніципальні дії зі скорочення цього явища дійсно внесуть зміни в життя власників собак, які не збирають фекалії своїх собак в місті", - йдеться в їх заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пандемія: у США собаки надають емоційну підтримку через Zoom

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram