Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
45360

Кабмін зобов'язав державні шахти погасити борги із зарплат

Кабмін зобов'язав державні шахти погасити борги із зарплат

КИЇВ. 21 липня. УНН. Для отримання державної допомоги шахти будуть зобов'язані направляти на погашення боргів із заробітної плати кошти від продажу вугілля. Відповідні зміни до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реструктуризації вугільної галузі, вніс Кабінет міністрів України під час засідання, передає кореспондент УНН.

Цитата

"У разі наявності заборгованості із заробітної плати бюджетні кошти перераховуються за умови спрямування підприємствами на оплату праці та внесення обов'язкових платежів, пов'язаних з виплатою заробітної плати, не менше ніж 80 відсотків коштів, отриманих від реалізації вугільної продукції та інших надходжень станом на 1 число місяця, що настає за звітним періодом", - йдеться в постанові.

Додамо

14 липня Кабінет міністрів України виділив додаткові майже 400 млн грн на погашення заборгованості по виплаті зарплати українським шахтарям.

Лідер незалежної профспілки гірників України, народний депутат Михайло Волинець повідомив, що, станом на квітень 2021 року, борг по зарплаті перед шахтарями державних шахт становив майже 1,5 млрд грн.

Раніше у Міненерго зазначили, що за два місяці 2021 року державними вугледобувними підприємствами нараховано 1 308,3 мільйона гривень заробітної плати з нарахуваннями. Станом на 22 березня 2021 року на виплату зарплати спрямовано 526 мільйонів гривень, що становить 40,2 відсотка від нарахованої заробітної плати, додали в міністерстві.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram