Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
50895

Рожеві калюжі у полі біля Рівного: рятувальники визначили, що це за рідина і чи небезпечна для людей

КИЇВ. 23 липня. УНН. Рідина невстановленого походження яскраво-рожевого кольору, яку було виявлено сьогодні на Рівненщині – це Префект, сертифікований в Україні препарат для боротьби з шкідниками. Загрози для людей не має. Про це повідомили у ДСНС, передає УНН.

Деталі

Як з'ясували фахівці ДСНС, рідина невстановленого походження яскраво-рожевого кольору, яку було виявлено сьогодні на Рівненщині – це Префект, сертифікований в Україні препарат для боротьби з шкідниками. Дія препарату спрямована на яйця та личинки шкідників, які гинуть після обприскування.

Клас небезпеки препарату – третій із існуючи п'яти.

Контекст

Як відомо, сьогодні ДСНС отримала інформацію про розлив невідомої рожевої речовини неподалік Рівного. Попередньо було встановлено, що це агрохімікати для сільськогосподарської обробки.

Відразу було проведено комісію ТЕБ та НС Рівненського району.

Додамо

Фахіці ДСНС спільно з Держекоінспекцією та Гідрометеослужбою негайно здійснили забір проб ґрунту та самої речовини для проведення досліджень.

"... експерти провели обстеження атмосферного повітря навколо ділянки від села Колоденки до села М'ятина Рівненського району, де було помічено розлив рожевої рідини та встановили, що вмісту небезпечних речовин у повітрі немає. Дослідження проводилися на виявлення в атмосферному повітрі діоксиду сірки – 0,003 мг/м3 ( ГДК – 0,5 мг/м3); діоксиду азоту 0,010 мг/м3 ( ГДК – 0,2 мг/м3); оксиду азоту 0,010 мг/м3 ( ГДК – 0,4 мг/м3). Загрози для людей немає", - йдеться у повідомленні.

Фахівці ДСНС України у Рівненській області координують процес утилізації сільхозвиробником речовини.

Ситуація на контролі, відзначили рятувальники.

Що було раніше?

20 липня поблизу міста Рівне на території заводу ПАТ “РівнеАзот” сталася аварія у результаті якої у небо здійнялися руді хмари. Жертв та постраждалих немає. За цим фактом місцева поліція відкрила кримінальне провадження.

Як повідомлялося, над підприємством “РівнеАзот” 20 липня з’явилася руда хмара. Видання РадіоТрек з посиланням на джерела повідомляє про вибух, а керівник з комунікацій “Group DF” Олег Арестархов, до якої входить підприємство, зазначає, що відбулася розгерметизація трубопроводу.

За інформацією працівників ДСНС викид газів не становить загрози життю та здоров’ю населення.

Після аварії на ПАТ “РівнеАзот” перевірять інші хімпідприємства міста.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram