Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
58530

Губернатор Нью-Йорка покине свій пост після звинувачень у сексуальних домаганнях

Губернатор Нью-Йорка покине свій пост після звинувачень у сексуальних домаганнях

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо заявив, що йде у відставку через 14 днів. Чиновника звинуватили в домаганнях до жінок. Про це УНН повідомляє з посиланням на CBS News.

Цитата

"З огляду на обставини, кращий спосіб, яким я можу допомогти зараз, - це відійти в сторону і дозволити уряду повернутися до управління", - сказав Куомо.

Він сказав що, покине свій пост через два тижні.

Також за його словами, звинувачення проти нього політично мотивовані і несправедливі.

Додамо, що раніше повідомлялося, що Куомо замінить член Демократичної партії, віце-губернатор Кеті Хочул - вона буде першою жінкою-губернатором Нью-Йорка.

Доповнення

У лютому минулого року дві експомічниці губернатора штату Нью-Йорк Ендрю Куомо звинуватили його в домаганнях. Розпочате після цього розслідування показало "глибоко тривожну, але ясну картину" того, що відбувається на його робочому місці, повідомила прокуратура. Президент США Джо Байден заявив, що губернатор Куомо повинен покинути пост на тлі розслідування, в якому його звинуватили в систематичних сексуальних домаганнях.

Контекст

Розслідування, ініційоване генеральним прокурором штату Нью-Йорк Летицією Джеймс щодо Ендрю Куомо показало, що він систематично піддавав жінок сексуальним домаганням. Результати п'ятимісячного розслідування опубліковані на сайті генпрокурора.

У 165-сторінковій доповіді говориться, що слідчим вдалося виявити "глибоко тривожну, але ясну картину" того, що відбувалося на робочому місці в Куомо. Він, як стверджується в розслідуванні, регулярно ображав діючих і колишніх співробітників свого апарату жіночої статі, зачіпаючи і цілуючи їх всупереч їх бажанню, а також відпускав непристойні коментарі сексуального характеру в їх адресу.

У розслідуванні згадуються 11 жінок, які зазнали харасменту з боку губернатора. В цілому слідчі отримали свідчення від 179 осіб. На думку авторів розслідування, Куомо таким чином порушував як федеральне законодавство, так і закони штату.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram