Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
46245

Нова Зеландія не відкриє кордонів до 2022 року

Нова Зеландія не відкриє кордонів до 2022 року

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн заявила, що кордони країни будуть закритими щонайменше до кінця року. Про це повідомляє УНН за даними BBC

Деталі

За словами Ардерн, така стратегія - найкращий спосіб не допустити поширення COVID-19 і зберегти економіку. Суворий прикордонний контроль та ізоляція належать до низки заходів, які допоможуть знизити рівень зараження. Вона підкреслила, що вакцинація населення до кінця 2021 року - у пріоритеті. Скасовувати обмеження планують поетапно і тільки коли більшість населення буде вакциновано.

Прем'єр-міністр також сказала, що з наступного року Нова Зеландія дотримуватиметься нової індивідуальної моделі подорожей без карантину. Ця модель полягає в оцінюванні ризиків зараження.

Коли Нова Зеландія відкриє кордони наступного року, для вакцинованих мандрівників з країн із низьким рівнем захворюваності на коронавірус скасують обов’язкове перебування на карантині. Водночас ті, хто прибуватиме із країн з високим рівнем, будуть зобов’язані піти на 14-денний карантин.

Доповнення

Нову Зеландію вважають однією з найуспішніших країн світу в боротьбі з пандемією. У країні зареєстровано всього 26 смертей, тоді як чисельність населення становить майже п'ять мільйонів осіб.

Найбільше місто Нової Зеландії скасувало усі карантинні обмеження ще у березні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram