Волейбол: збірна України обіграла чемпіонів Європи та виграла міжнародний турнір

Київ  •  УНН

23 серпня 2021, 07:37  •  26364 перегляди

КИЇВ. 23 серпня. УНН. Чоловіча збірна України з волейболу виграла товариський турнір Кубок Хортиці, який відбувся в Палаці спорту "Юність" в Запоріжжі, передає УНН з посиланням на Федерацію волейболу України.

У вирішальному матчі за головний приз турніру зустрілися збірні України та чинні чемпіони Європи - Сербія. Поєдинок тривав понад дві години - усього п'ять партій. У підсумку на тай-брейку успіх був на боці господарів майданчика 15:10. Перші партії завершилися наступним чином – 25:17, 27:25, 22:26, 24:26.

Примітно, що на старті турніру основна збірна України обіграла Болгарію в затяжних п'яти сетах - 3:2.

З 1 до 19 вересня відбудеться чемпіонат Європи з волейболу серед чоловіків. Україна гратиме в групі "А" разом із Польщею, Бельгією, Сербією, Грецією та Португалією.

Новини по темi

У Києві стартує саміт “Кримської платформи”

23 серпня 2021, 07:27  •  24199 перегляди
Україна, Німеччина і США провели консультації з енергетики: говорили про "Північний потік-2"

23 серпня 2021, 07:26  •  20590 перегляди
У рік тридцятого ювілею незалежності України АТБ дарує країні 30 га лісів

23 серпня 2021, 07:16  •  26862 перегляди
У Кривому Розі жінку під час плавання збив катер: їй ампутувало руку

23 серпня 2021, 07:08  •  25936 перегляди
У Києві на День Незалежності через військовий парад обмежать рух транспорту деякими вулицями

23 серпня 2021, 07:03  •  26584 перегляди
Зеленський підписав указ про блокування російських веб-ресурсів і ЗМІ

23 серпня 2021, 07:03  •  27247 перегляди
Таліби заявили, що оточили сили опозиції у Панджшері

23 серпня 2021, 06:57  •  33550 перегляди
У ЄС кажуть, Україна "у широкому сенсі" виконала умови для чергового траншу макрофіну

23 серпня 2021, 06:33  •  20478 перегляди
ФСБ Росії заявила про затримання у Тулі громадянина України

23 серпня 2021, 06:30  •  26237 перегляди

Спорт • 23 серпня 2021, 07:37  •  26364 перегляди

У Києві розпочався саміт “Кримської платформи”, на якому офіційно беруть участь представники 46 країн світу, передає кореспондент УНН.

Політика • 23 серпня 2021, 07:27  •  24199 перегляди

На полях саміту “Кримської платформи” відбулася тристороння зустріч міністрів енергетики України, Німеччини і США. Про результати зустрічі розповів міністр енергетики України Герман Галущенко журналістам за підсумками зустрічі з колегами зі Сполучених Штатів та ФРН, переда кореспондент УНН.

Економіка • 23 серпня 2021, 07:26  •  20590 перегляди

Корпорація АТБ, керуюча найбільшою національною мережею однойменних супермаркетів-дискаунтерів, профінансує закупівлю саджанців дерев для висадки в шести областях України 30 га лісів.

Суспільство • 23 серпня 2021, 07:16  •  26862 перегляди

У селі Мар’янівка, що під Кривим Рогом на Дніпропетровщині, на туристичній базі жінка під час плавання зіткнулася з катером, внаслідок чого їй ампутувало руку. Про це журналісту УНН повідомили в Головному управлінні Національної поліції у Дніпропетровській області.

Кримінал та НП • 23 серпня 2021, 07:08  •  25936 перегляди

Завтра, під час проведення військового параду до 30-ї річниці незалежності України, із 6:00 і до орієнтовно 16:00 у столиці перекриють рух транспорту деякими вулицями. Про це повідомляє КМДА, інформує УНН.

Суспільство • 23 серпня 2021, 07:03  •  26584 перегляди

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про блокування доступу до веб-ресурсів "Ростелекому", "Бізнес Ньюс медіа" (засновник "Ведомостей"), російських газет "Московский комсомолец", "Версія", "ТРК-3" та інших. Відповідний указ №379 від 21 серпня розміщено на сайті Президента, інформує УНН.

Політика • 23 серпня 2021, 07:03  •  27247 перегляди

Радикальний рух “Талібан” узяв в облогу сили опору, що знаходяться в афганській провінції Панджшер. Про це в понеділок повідомив в Twitter офіційний представник руху Забіхула Муджахід, пише УНН.

Новини Світу • 23 серпня 2021, 06:57  •  33550 перегляди

Україна "у широкому сенсі" виконала всі умови для отримання траншу макрофінансової допомоги від Європейського Союзу. Про це заявив виконавчий віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем напередодні, повідомили УНН у департаменті комунікацій Секретаріату Кабміну.

Економіка • 23 серпня 2021, 06:33  •  20478 перегляди

ФСБ Росії затримала в Тулі громадянина України, який нібито “збирав секретні відомості про новітні зразки зброї за завданням української розвідки”. Про це повідомили в Центрі громадських зв’язків (ЦГЗ) ФСБ РФ, пише УНН.

Політика • 23 серпня 2021, 06:30  •  26237 перегляди