Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
77370

Випадково знайдену на англійському полі для гольфу труну бронзової доби покажуть загалу

Випадково знайдену на англійському полі для гольфу труну бронзової доби покажуть загалу

КИЇВ. 10 вересня. УНН. На загальний огляд буде виставлено дерев'яну труну віком 4000 років, випадково знайдену на полі для гольфу у Великій Британії, пише УНН з посиланням на ВВС.

Деталі

Реліквія бронзової доби довжиною 3 метри, з останками чоловіка, який тримає сокиру, була виявлена ​​під час робіт на ставку в гольф-клубі в липні 2018 року.

Експерти вважають, що це місце під гольф-клубом у Лінкольнширі було місцем поховання високопоставленої людини.

Перш ніж труну буде виставлено в музеї Lincoln Collection Museum, потрібно два роки робіт з її консервації.

Описуючи труну, зроблену з видовбаного стовбура дерева - дуба, як "значну знахідку", "Історична Англія" повідомила, що в труні був настил з рослин, а над могилою була насип з гравію.

Власник гольф-клубу Марк Кассвелл сказав, що його сім'я обробляла землю протягом багатьох років і навіть уявити собі не могла, що "під полями похований цілий інший світ". "Дивно, наскільки добре збереглася сокира з держаком, як ніби вона була зроблена вчора. У нас буде хороша фотографія на стіні клубу", - сказав він.

Додамо

Як вказує The Guardian, сокира - надзвичайно рідкісна знахідка, особливо тому, як вона зберігся, у тому числі і рукоять. Вона - одна з 12 виявлених у Британії, і археологи вважають, що це швидше символ влади, ніж практичний інструмент.

Труна - одна з 65, знайдених в Британії. Після року зберігання в холодильнику вона була переміщена в Йоркський археологічний фонд, де продовжує проходити роботи з консервації.

Робота зі збереження труни і запобігання її руйнуванню після впливу сонця і повітря була підтримана грантом у майже 70 тисяч фунтів стерлінгів (близько 97 тис. дол.) від "Історичної Англії".

До слова

Плиту бронзової доби з французького замку визнали древньою 3D-картою.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram