Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
62865

Довибори у Раду: ЦВК зареєструвала ще п’ятьох кандидатів у народні депутати

Довибори у Раду: ЦВК зареєструвала ще п’ятьох кандидатів у народні депутати

КИЇВ. 14 вересня. УНН. Центральна виборча комісія зареєструвала ще п’ятьох кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів України 31 жовтня 2021 року. Про це УНН повідомляє з посиланням на ЦВК.

Цитата

«Центральна виборча комісія зареєструвала п’ятьох кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів України 31 жовтня 2021 року», - йдеться в повідомленні.

Деталі

А саме:ОВО № 184 (Херсонська область) – Олега Баркаренка від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Геннадія Лагуту від політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “Нам тут жити!”, Сергія Матвійчука від політичної партії “Команда Симчишина”; в ОВО № 197 (Черкаська область) – Олену Козачук від політичної партії “Молодий Харків”, Вячеслава Резнікова від політичної партії “Команда Андрія Балоги”.

Зазначається, що раніше Комісія вже зареєструвала дев'ятьох кандидатів у народні депутати України.

Доповнення

З вересня цього року Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала першого кандидата в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 197 (Черкаська область) Андрія Іллєнка на проміжних виборах від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

У квітні цього року Центральна виборча комісія призначила проміжні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 184 та № 197 на 31 жовтня.

Повідомлялося що відповідно виборчий процес розпочнеться 1 вересня 2021 року — за 60 днів до дня виборів.
У ЦВК зазначили, що рішення прийнято у зв’язку з тим, що раніше обрані в округах народні депутати були достроково позбавлені мандатів, оскільки народного депутата Ігоря Колихаєва (184-й округ) обрано Херсонським міським головою на місцевих виборах 2020 року, а народного депутата Олександра Скічка (197-й округ) призначено головою Черкаської ОДА.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram