Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
176520

На Фарерських островах жорстоко вбили понад 1400 дельфінів

На Фарерських островах жорстоко вбили понад 1400 дельфінів

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Супер-капсула з 1428 атлантичних білосніжних дельфінів на швидкісних човнах і гідроциклах вийшла на мілководді на пляж Скалаботнур на датських Фарерських островах, де всіх дельфінів виявили вбитими. Про це заявила природоохоронна організація Sea Shepherd, пише УНН.

Деталі

Sea Shepherd вважає, що це найбільша одинична полювання на дельфінів або пілотних китів в історії Фарерських островів (наступна за величиною - 1200 пілотних китів в 1940 році) і, можливо, найбільша одинична полювання на китоподібних, коли-небудь зареєстрована в світі.

Організація Sea Shepherd, яка з 1980-х виступає за її заборону, зазначила, що нинішнє полювання було нелегальним. Організатор такого традиційного полювання не знав, що 12 вересня збираються вбивати дельфінів, кажуть активісти.

У багатьох учасників полювання не було ліцензії, яка потрібна на Фарерських островах, оскільки вона передбачає спеціальне навчання тому, як швидко вбити пілотних китів і дельфінів. Однак кадри показують, що багато дельфінів все ще були живі і рухалися навіть після того, як їх викинуло на берег разом з іншою частиною їх мертвою капсули.

Багато дельфінів були збиті моторними човнами, по суті, зламані гребними гвинтами, що призвело б до повільної і болісної смерті. За словами місцевих жителів, про ці порушення заявили в поліцію Фарерських островів.

Нагадаємо

У Криму волонтери виявили кладовище вбитих дельфінів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram