Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
63750

Російська сторона ТКГ поскаржилася на відмову української делегації повертатися до Мінська

Російська сторона ТКГ поскаржилася на відмову української делегації повертатися до Мінська

Борис Гризлов

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Українська делегація у Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі відмовила російській стороні у поверненні в очний формат переговорів в Мінську. Про це УНН повідомляє з посиланням на ТАСС.

Цитата

"Представники Києва в черговий раз відмовилися працювати з Донбасом над гуманітарними питаннями, замість цього намагаючись диктувати склад делегацій Донецька і Луганська. Таким чином, повністю зупинений діалог зі звільнення утримуваних осіб та відкриття КПП на лінії зіткнення", - цитує видання повноважного представника РФ в групі Бориса Гризлова.

Деталі

За словами глави російської делегації, деякі учасники "прагнуть повернутися в очний формат".

Він додав, що "позиція Києва тільки підсилює прірву між Україною та Донбасом, породжуючи взаємну недовіру", а також, що "учасники контактної групи фіксують, що домовленості про припинення вогню київської стороною не дотримуються".

Контекст

Раніше делегат України в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш повідомив, що представник президента РФ в ТКГ Борис Гризлов на зустрічі ТКГ у липні запропонував провести наступне засідання в очному режимі в Мінську.

Сам Гризлов підтвердив свою позицію російським ЗМІ.

Гризлов також заявляв, що пропозиція Росії про повернення переговорів контактної групи по Донбасу в очний формат "отримала підтримку представників Донбасу і координатора контактної групи від ОБСЄ".

У серпні поточного року українська сторона ТКГ заявляла, що Україна не виключає повернення до "очного" формату зустрічей ТКГ у Мінську.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram