Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
197145

Крістіна Квін сказала, коли Україна стане членом НАТО

Крістіна Квін сказала, коли Україна стане членом НАТО

КИЇВ. 24 вересня. УНН. Україна обов’язково стане членом Північноатлантичного альянсу, коли відповідатиме критеріям членства в НАТО. Про це заявила Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін у зверненні до учасників першої молодіжної зустрічі Київського Безпекового Форуму “Захід-Схід, Північ-Південь”, передає УНН.

Цитата

“Сполучені Штати дотримуються декларації Бухарестського саміту 2008 року про те, що Україна буде членом НАТО”, — сказала вона.

“Важливо пам’ятати, що набуття членства в НАТО не є ознакою військової сили, а є відображенням сильного демократичного суспільства, яке вірить у такі принципи, як рівне правосуддя для всіх, повага до прав людини, прозорість роботи уряду і вільні вибори”, — наголосила Крістіна Квін.

Додамо

Вона підкреслила, що “Сполучені Штати прагнуть того, щоб двері НАТО залишалися відкритими для всіх претендентів, коли вони зможуть виконати зобов’язання та вимоги щодо членства”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кулеба: немає розуміння, коли Україна отримає ПДЧ НАТО

Додамо

Президент Володимир Зеленський під час 4 Міжнародної конференції з питань реформ в Україні у Вільнюс заявив, що Україна хоче отримати вичерпний перелік реформ, виконання яких дасть змогу перейти до наступного етапу інтеграції з НАТО.

Зокрема, він наголосив, що мова йдеться про узгоджені НАТО критерії або “маркери”, за якими надалі оцінюватиметься успішність реформ в Україні та її готовність до членства.

Що було раніше

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що Україні потрібно надати чіткі плани, за якими вона буде рухатися в напрямку членства в Євросоюзі та НАТО.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram